Běžecké akce, kterých se nemůžeme dočkat

Poběžte s námi pro dobrou věc i pro zábavu!
11304

 WINGS FOR LIFE WORLD RUN 

Profesionální běžci, amatéři i handicapovaní sportovci vyběhnou 6. května přesně v 13:00 v rámci charitativní akce Wings for Life World Run ve Vídni. Výtěžek z tohoto charitativního závodu putuje nadaci WINGS FOR LIFE na výzkum léčby poranění míchy. 

Pokud byste také rádi běželi pro dobrou věc, ale nemáte v plánu cestovat do Rakouska, nevadí! Stačí, když si do svého telefonu stáhnete aplikaci App Run a přihlásíte se přes ní do závodu ve stejný čas, kdy zazní startovní výstřely po celém světě. A pokud nejste nadšenci do běhání, můžete si vyrazit třeba na procházku se psem nebo s kočárkem. Každý, kdo pomáhá, se počítá. 

 

Barevné výběhy

Toužíte zažít The Color Run, ale nechcete si uříznout ostudu? Pak tu pro vás máme tip na běžecké tréninky, které se konají 11. dubna (výběh s Andy Coconut), 26. dubna (výběh s Koki9 a Kristýnou Dolejšovou z projektu Za normální holky) a 24. května (výběh se Simonou Dočkalovou a týmem #petkohero). Více se dozvíte ZDE!

The Color Run

Čtvrtý ročník The Color Run odstartuje v sobotu 16. června ve 14.00 na pražském výstavišti v Holešovicích. Kromě pětikilometrového běhu v záplavě barev se můžete těšit i na super doprovodný program - moderovat bude Jakub Kohák s Veronikou Kašákovou a svůj první venkovní koncert tu odehraje Bára Poláková.

 

 

sledujte nás na instagramu