Reklama

Do fitka s radostí a bez přemlouvání: Víme, jak na to

Často bývá to nejtěžší na cvičení samotném, odhodlání vyrazit...
Reklama
11045

Známe to všichni. Miliony výmluv, proč si dnes nejít dát do těla. Únava, náročný týden, špatná nálada... Existují ale naštěstí věci, které nás umí nakopnout a do fitka dostat. Které máme na mysli?

1. Stylový outfit. Věřte nám, že pokud si koupíte nový fitness obleček, určitě ho nebudete chtít nechat jen tak ležet ve skříni. Při první přiležitosti ho budete chtít vyzkoušet a hlavně ukázat. A to je dost dobrý důvod, nemyslíte?

2. Zkuste změnu fitness centra. Nové místo na cvičení ve vás probudí chuť objevovat a zkoušet. Ať už lekce, stroje nebo třeba smoothie ve fitness baru. Důležité je na místo hlavně dorazit a čas tam využít na maximum. Pozor - to, že se do fitka dostavíte ještě nic neznamená - důležité je tam taky odvést skvělý trénink! Selfíčka v šatně se nepočítají!

3. Kupte si dokonalé ( o číslo menší ) džíny. Motivace, která funguje vždycky a skvěle! Věřte nám!

4. Zapojte do svého fitness šílenství nejlepší kamarádku. Pevně si stanovte dny ( a dodržujte je ), které budou patřit jen vám a cvičení. Na společné hodiny se budete těšit a kila půjdou dolů samy. Jako odměnu si po každém tréninku naordinujte společnou kávičku nebo procházku.

Přečtěte si také: Dokonalá postava bez diety: Triky, které musíte znát

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama