Trápí vás zavřená fitka? Známe řešení. Virtuálních lekce zdarma pro všechny!

Virtuální fitness platforma Cyberobics nabízí celé zemi možnost v tomto období zdarma doma trénovat.
12862

JOHN REED se svou partnerskou značkou Cyberobics proto přichází s nabídkou kvalitně využitého času doma - od včerejška totiž umožňuje užívání všech virtuálních lekcí na Cyberobics v celé České republice zdarma pro všechny a to do doby, než budou fitness studia opět otevřena.

Sport a trénink jsou důležitou součástí tělesného a duševního zdraví. Zlepšují nejen fyzickou kondici, přispívají k posílení imunity a pomáhají rovněž k dosažení psychické a fyzické rovnováhy obzvláště v nelehkých časech.

To potvrzuje i Jan Mühlfeit, bývalý prezident Microsoft pro Evropu a mentální kouč nejen top manažerů a olympijských vítězů: „Cvičení není jen o fyzické stránce, ale má také významný pozitivní vliv na naši psychiku, která je v nynější situaci klíčová a je důležité ji udržovat na správné úrovni. Při po-hybové aktivitě se totiž do těla vylučují hormony (endorfin – způsobuje pocity štěstí a dobré ná-lady, serotonin – jeho nedostatek vede k výkyvům nálad až depresím, úzkostem a poruchám spánku, dopamin – nás motivuje, žene kupředu), které mají spoustu pozitivní vlivů a zvyšují také naši psychickou odolnost. Pravidelné cvičení je jedním z nejsnadnějších způsobů, jak se udržovat ve fyzické a psychické kondici. Proto všem silně doporučuji zařadit nyní domácí cvičení do své ru-tiny.“

Cyberobics je platforma fitness s nejširší nabídkou virtuálních lekcí. Tato služba obsahuje více než 100 cvičení pro muže a ženy a nabízí kurzy pro začátečníky i pokročilé. V nabídce jsou například lekce jako HITT, kettlebells, tanec, jóga nebo pilates. Všechny jsou natočeny s těmi nejlepšími trenéry na atraktivních místech v USA.

5 důvodů, proč využít aplikaci Cyberobics a cvičit doma podle Lenky Černé, životní koučky a mentorky:

1. Mysl a tělo jsou propojené nádoby, které se vzájemně ovlivňují. Naše tělo má svoji vlastní inteligenci, a právě skrze práci s naším fyzickým systémem můžeme získat psychickou odol-nost a lepší náladu.

2. Cvičení doma přináší pravidelný režim, který je podmínkou k naší psychické pohodě a který v současné situaci může chybět.

3. Pravidelným cvičením přispíváme k budování sebedůvěry a tolik potřebné psychické stability.

4. Cvičení přináší chuť do života, radost i novou energii ke změnám, na které je možná právě teď vhodná doba.

5. Ve zdravém těle zdravý duch platí nyní ještě více než kdykoliv jindy.

Jak na to?

Mobilní verze:

1. Stáhněte si aplikaci CYBEROBICS do svého mobilu

2. Vyberte z menu Workouts (není nutné se registrovat)

3. Zvolte si trénink dle úrovně, cíle

4. Užívejte si VŠECHNY WORKOUTY ZDARMA

Desktop/ostatní verze: 1. Běžte na www.cyberobics.com

2. Klikněte na Login a zaregistrujte se

3. Zvolte si trénink dle úrovně, cíle ...

4. Užívejte si VŠECHNY WORKOUTY ZDARMA

BONUS NA ZÁVĚR: Ještě nemáte novou JOY s kupony SHOPPING FEVER a nechce se vám do obchodu? ZDE si ji nyní můžete objednat a přijde vám až do schránky. POŠTOVNÉ JE ZDARMA!