3 večerní rituály, které promění váš obyčejný večer v neobyčejně smyslný zážitek

Večerní rituály pro princezny…
10805

Tak by se daly nazvat činnosti pro večer, kdy se nebudete věnovat ničemu a nikomu jinému než sobě.

Vyzkoušejte naše večerní beauty tipy a zpříjemněte si usínání. Získáte tak energii do dalšího hektického dne a jako bonus se probudíte s krásnou pletí a pokožkou.

  1. Horká vana. Ideální po dlouhém a náročném dni. Udělejte si na sebe čas, zapalte svíčky, pusťte si vaši oblíbenou hudbu a relaxujte. Neberte si s sebou do vany mobil ani nic, co by vás rozptylovalo a rušilo vaši pozornost, a věnujte se jen odpočinku a nabírání nových sil. Není moc věcí, které fungují tak zaručeně a efektivně jako horká vana a světlo svíček.
  2. Tělový krém. Po horké vaně je vaše pokožka krásně vláčná a připravená na porci kvalitního krému. Nevynechávejte mazání a krémování se ani v zimních měsícíh. Je stejně důležité jako mazání v létě. Ne-li důležitější. Pokožka schovaná pod vrstvami oblečení je suchá a trpí. Proto mazací rituály zařazujte pravidelně po každé sprše nebo vaně. Vaše pokožka se vám odvděčí.
  3. Noční masky. Zázraky jménem noční masky jsou k nezaplacení! Ať už je využijete na obličej vlasy nebo tělo, fungují zaručeně! 

 

Extra tip - zkuste váš beauty večer zakončit bez mobilu, tabletu nebo jiné elektroniky. Vyměňte to vše za hezkou knížku a šalek horkého kakaa. Uvidíte, že je to příjemná změna a třeba si z ní uděláte váš oblíbený rituál. Fotky ani statusy na sociálních sítích vám do dalšího dne určitě neutečou.