5 tipů, jak uspořádat nezapomenutelný piknik

Piknik je skvělý způsob jak oslavit výročí, narozeniny nebo jak si netradičně užít třeba nedělní oběd!
11442

Ať už budete piknikovat k jakékoliv příležitosti, máme pro vás pár tipů, jak z posezení trávě udělat nezapomenutelný prožitek.

1. Zvolte správné místo! Nejlepší pikniky jsou na soukromých zahradách, kde máte přístup k elektřině a vodě. Skvělá jsou ale i oficiální pikniková místa, kde je často možnost bezpečně rozdělat oheň nebo využít veřejný gril. Seznam pražských piknikových míst naleznete zde.

2. Nezapomeňte na piknikovou deku, která vás ochrání od vlhkosti. Ty nejhezčí deky v různých velikostech jsme objevili na piknikovadeka.cz.

3. Vyzdobte to! Pokud má být váš piknik výjimečný, nezapomeňte na dekorace. Nám se nejvíce osvědčila svítící písmena a číslice v podobě iniciál či věku oslavence, roztomilé nápisy a světelné řetězy ze sviticipismena.cz, díky který zábava neskončí ani po setmění. 

4. Nepodceňte servis. Pro 2 až 4 osoby skvěle poslouží roztomilý piknikový koš vybavený skleničkami, talířky a příbory. Pro větší skupinku je však jistě lepší pořídit papírové talířky, kelímky a brčka. Sehnat se dají opravdu krásné designové kousky! Vždy však myslete i na naši planetu a na to, jak si příroda poradí s rozložením kelínku, který se některému z hostů zatoulá někam po křoví.

5. Naplánujte program! Děti i dospělý milují hry, to je více než jasné. Tak proč nepořídit sadu her, která skvěle rozproudí zábavu? Na eshop.zahradnizabava.cz si můžete půjčit nebo koupit spousty her vhodných na zahradu i louku. Našimi favority jsou kroket, Člověče nezlob se v nadživotní velikosti a velké piškvorky!

sledujte nás na instagramu