Reklama

Užijte si VÁŠ večer: Plán je jasný - horká vana a relax!

Jste ve stresu, potřebujete na chvilku vypnout, odpočinout si a na nic nemyslet? Ano? Pak máme tip přesně pro vás...
Reklama
7986

Vyberte si vždy jeden večer v týdnu a oznamte okolí, ať s vámi nepočítají. V ničem. Žádné vaření večeře, uklízení, vyřizovaní e-mailů ani zběsilé plánování víkendové návštěvy u příbuzných. Prostě nic!

Vypusťte z hlavy hádky s tchyní, to, kolik máte práce, že je partner neschopný a pořád nepřivrtal poličku v chodbě i výčet nesložených zkoušek ve škole. Kdybyste totiž na tyto věci mysleli 24 hodin denně, brzo by to s vámi seklo.

A teď zpět k večernímu plánu! Ujistěte se, že je vaše koupelna uklizená a působí na vás klidným dojmem. V ideálním případě se odličte a osprchujte ještě před tím, že se půjdete koupat. Budete díky tomu mít skvělý pocit čistoty. 

Poté si vyčešte vlasy a napusťte si plnou vanu. Pokud vám soli a pěny do koupele nezpůsobují žádné zdravotní problémy, neváhejte je přidat! Velmi příjemný je i kokosový olej, ale pouze v případě, že se nechystáte holit si nohy. Kokosový olej vám totiž na pokožce vytvoří mastný film, který by definitivně odrovnal vaši žiletku. Skvělé jsou i esenciální oleje, jejichž vůně vám pomohou se zrelaxovat. Stačí přidat pár kapek do tekoucího proudu vody.

Nezapomeňte ani na svíčky a hudbu! Svíčky zajistí příjemné tlumené světlo a hudba zakryje zvuky hučící myčky a dupajících sousedů, které by váš odpočinek na 100% narušily.

Na hranu vany si připravte všechny produkty, které chcete využít. Ideální je pleťová maska.

Poté už jen zkontrolujte teplotu vody a užijte si svých zasloužených 20 minut odpočinku...

Pokud chcete příjemný večer dotáhnout do konce, umyjte si v závěru koupele celé tělo přírodní houbou, která odstraní odumřelé kožní buňky a po osušení pokožky použijte hydratační tělové mléko. Nezapomeňte ani na ošetření pleti. 

Po skončení všech kosmetických procedur si dejte něco lehkého k jídlu, hrnek čaje a uvelebte se s knížkou do postele.

No nezní to skvěle? 

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama