Reklama

Andělské tělo: 5 cviků pro dokonalou postavu podle Jasmine Tookes

Victoria's Secret modelka ví, jak na to!
Reklama
9487

Victoria's Secret modelky jsou známé pro svá dokonalá těla. A tak jsme se rozhodly dojít si k nim pro fitness inspiraci. A to rovnou k té nejlepší. K Jasmine Tookes, která si letos na Victoria's Secret Fashion Show oblékne Fantasy Bra podprsenku. Díky jakým cvikům si udržuje svojí top postavu?

1) Roll up výskoky

Výskoky jsou ideální na rozehřátí organismu, takže je zařaďte na začátek tréninku. Vaše tělo pak bude skvěle připravené na další cviky a svaly se budou tvarovat rychleji. Opakujeme 10x.

2) Kris kros skoky do dřepu

Díky tomuto cviku získáte nohy snů bez náznaku celulitidy.  Jedna série zahrnuje 10 opakování.

3) Přítahy kolen

Tento zcela multifunkční cvik, kterým posilujete celé tělo do svého repertoáru určitě zařaďte. Potěšíte tím jak břišní svaly, tak ruce, prsa i nohy. Přítahy opakujeme 10x na každou nohu.

 4) Dřepy s výskokem

Proměňte posilovací cvik v kardio. Dřepy jsou v poslední době oblíbeným cvikem na tvarování pozadí. Plochý zadek je už totiž out. Když je doplníte o výskok, poděkuje vám nejen vaše pozadí, ale celé tělo. Opět opakujeme 10x.

5) Panák

Celá série je zakončena dalším multifunkčním cvikem, který posílí celé vaše tělo, a zároveň s ním budete i spalovat. Panáka opakujeme 30x. 

 

Tak toto byla první série. Jasmine doporučuje opakovat sérii 3x ideálně 5 dnů v týdnu. Výsledky pak na sebe nenechají dlouho čekat! Tak jdeme na to?

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama