Reklama

#befit: Domácí fitness studio podle Jillian Michaels

Nechce se vám platit za permanentku do posilovny? Zkuste cvičit doma!
Reklama
8027

Pokud se vám ráno před odchodem za povinnostmi, nechce přidat na seznam úkolů ještě návštěva sport centra, které je od vás jednoduše daleko, ale přesto máte pocit, že dát si do těla by bylo fajn, zkuste tréninky podle Jillian

Fitness star, která svými výzvami dobyla celý svět, vám díky tréninkovým videím ukáže, že cvičit můžete naplno i doma. Ne podle obrázků a knih o tom, jak být v kondici, ale podle videa, ve kterém najdete návod na půlhodinový intenzivní trénink, který z vás za 30 dní dostane maximum.

A navíc... Pokud vás zajímá zákulisí života bezchybné fitness star, neměl by vám uniknout pořad SVĚT JILLIAN, který můžete sledovat exkluzivně na televizi E! od 31. ledna každou neděli ve 20:00 hodin. Reality show poběží až do 20. března a pokud jste nestihli první díl a chtěli byste v klidu koukat od začátku, počkejte si na duben, v rámci kterého se Svět Jillian bude vysílat celý znovu. 

Vedle nakouknutí do backstage života cvičitelky je ale dobré dát si také do těla díky jejím fitness videím. A jak se k videím dostat? My v redakci jsme delší dobu cvičili podle on-line tutorialum na YouTube, ale teď máme svůj vlastní trénink na DVD

Tak co, jdete do 30-denní výzvy s námi?

O pár DVD můžete soutěžit až do konce víkendu u nás na FB a on-line videa z YouTube pro vás máme tady! Takže stop výmluvám. 

Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama