Horoskop na 12. týden | Milé Ryby, situace tohoto týdne vám pomohou nabrat sílu k vyrovnání životního koloběhu!

Zjistěte, co vaše znamení čeká v týdnu od 16.3. do 22.3.2020!
12857

Lev (23. 7. až 23. 8.)

Milí Lvi, přísná aktuální omezující nařízení Vám dodají zvýšenou zodpovědnost vůči sobě i ostatním. Vezmete pevně svá rozhodnutí do svých rukou. Týden Vám tímto nabídne zvýšenou potřebu jednat rozumně a s určitým respektem vůči druhému. Vynikne Vaše solidarita vůči celku.

Panna (24. 8. až 23. 9.)

Milé Panny, tento mimořádný týden Vám pomůže s větší rozvahou rozhodovat se věcně a moudře. Budete moci být příkladem pro druhé. Svými slovy a přesvědčením pomůžete druhému lépe se vyrovnat s aktuálními opatřeními. Povede to k větší soudržnosti ve vztazích.

Váhy (24. 9. až 23. 10.)

Milé Váhy, týden přináší mimořádné přísné opatření, které se projeví i ve změně přístupu k vnímání hodnot. Sebevědoměji a s vlastním osobním přístupem převezmete svoji zodpovědnost do svých rukou. Přirozeně projevíte svoji sounáležitost s druhými a tam, kde budete moci, rádi pomůžete.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Milí Štíři, mimořádná opatření, které tento týden přináší, Vám dodají zvýšenou potřebu rozvážně a důmyslně jednat. Vynikne Vaše ochota podílet se na vzájemné společné věci tak, že půjdete druhému příkladem. Svým přístupem a laskavými slovy pomůžete druhému navrátit se do většího klidu a pohody.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Milí Střelci, aktuální mimořádná opatření Vám tento týden přinesou chvíle k zamyšlení nad tím, jak nejlépe a bez větších potíží proplout vzájemně příchozími situacemi. Dobře a rozvážně se zorientujete a uděláte vše pro bezpečí a zdárný klidný průběh týdne.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Milí Kozorozi, mimořádná přísná opatření Vám tento týden přinesou otázky na téma toho, ce je aktuálně důležité a co je pro Vás prioritou. Rozumným přístupem umožníte sobě i svým nejbližším podporu a ochranu i tím, že budete více vnímat hodnoty rodiny a potřeby být si vzájemně nablízku.

Přečtěte si také | Jarní úklid skříní i šuplíků | Co vyhodit a co si schovat?

Vodnář (21. 1. až 19. 2.)

Milí Vodnáři, tento týden bude pro Vás důležitá vstřícná a rozumná komunikace. Nechte se vést svým vnitřním vedením. Vaše intuice Vám pomůže rozeznat to důležité a podstatné. Záležet tak bude i na tom, co si sami vnitřně zvolíte. Přinese Vám to větší vůli ke klidu a porozumění.

Ryby (20. 2. až 20. 3.)

Milé Ryby, situace tohoto týdne Vám pomohou nabrat sílu k vyrovnání životního koloběhu. Sami budete mít potřebu dodržovat jistý režim, který Vám umožní lépe se přizpůsobit aktuálním výjimečným podmínkám. Uvidíte hodnoty, které jsou důležité a co půjde, odložíte na později.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Milí Berani, tento týden Vám pomůže rozvážně vnímat aktuální mimořádné situace. Sami si poradíte s tím, jaké podstatné kroky udělat k tomu, abyste se cítili bezpečně a zajistili si pokud možno harmonické zázemí. Jistá náhoda Vám odkryje i moudrý náhled toho, jaký přínos Vám tento týden může nabídnout.

Býk (21. 4. až 20. 5.)

Milí Býci, tento týden Vám přináší bystré a rozumné reakce v souvislosti s mimořádnou celkovou situací. Vyžadovat můžete i přísnější a zodpovědnější chování od druhého. Vaše bystrá mysl nedovolí na něco zapomenout. Pro druhého budete záštitou a bezpečným přístavem.

Blíženci (21. 5. až 21. 6.)

Milí Blíženci, aktuální přísné opatření Vám tento týden může přinést vnitřní otázky ohledně zastavení nebo zpomalení nějaké Vaší aktivity. Otevře se tím prostor k jiným možnostem a řešením, které Vám umožní uvidět i jiné pohledy a dosud neznámé projekty.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Milí Raci, týden ovlivněný aktuálními mimořádnými opatřeními Vám nabídne možnost uplatnit Vaše dosud nabrané životní poznatky a zkušenosti pro dobrou věc. Bude se moci projevit Vaše loajalita a soudržnost s ostatními. Důležité budou i komunikační technologie a Váš rychlý postřeh.

BONUS NA ZÁVĚR: Ještě nemáte novou JOY s kupony SHOPPING FEVER a nechce se vám do obchodu? ZDE si ji nyní můžete objednat a přijde vám až do schránky. POŠTOVNÉ JE ZDARMA!

Horoskop od 16.3. do 22.3.2020 | Foto: Getty Images