Reklama

Horoskop na 32. týden | Milé Váhy, čtvrtek pro vás bude zlomový!

Zjistěte, co vás čeká v týdnu od pátého do jedenáctého srpna!
Reklama
12471

Lev (23. 7. až 23. 8.)

Milí Lvi, tento týden se otevírá Lví brána. Silné energie Vám dodají odvahu a sílu podívat se něčemu na kloub. Zřejmě něco přehodnotíte a rozhýbete kolo štěstí. Od něčeho budete schopni odejít a více se k tomu nevracet.

Panna (24. 8. až 23. 9.)

Milé Panenky, tento týden se Vám dostane dobrá zpráva ohledně záležitosti, kde sami budete vnímat nějakou spravedlnost. Budete moci něco nově pořídit či začít řešit věci jinak a lépe.

Váhy (24. 9. až 23. 10.)

Milé Váhy, i Vám může pomoci energie Lví brány, která se tento týden otevírá. Důležité může být pro Vás datum 8.8.2019. Před Vámi je zřejmě důležité rozhodnutí. Postoupit můžete v něčem do dalšího životního cyklu. Na vyšší úroveň.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Milí Štíři, v tomto týdnu se k Vám vrací v pravdě a v lásce něco, co můžete brát jako navrácení dluhu nebo něčeho, co Vám pocitově bude vytvářet spravedlnost v jisté věci. Může jít i o nějakou odměnu.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Milí Střelci, tento týden k Vám přijdou láskyplné energie, někdo Vám může vyjádřit svoji náklonnost. Budete se radovat a užívat si přízně osůbky, která Vás má moc ráda. Budete si moci uvědomit i spokojenost v nějaké oblasti.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Milí Kozorozi, tento týden si od Vás žádá, abyste učinili moudré kroky k nápravě, kde cítíte nespokojenost. Budete mít dost prostředků a času na to, abyste si to zdárně vyřídili.

Přečtěte si také4 způsoby, jak odbourat stres a špatné pocity

Vodnář (21. 1. až 19. 2.)

Milí Vodnáři, tento týden můžete prohlédnout nějakou iluzi ve věci, která nelze zrealizovat. Dostane se Vám čas k tomu, abyste se v nějaké záležitosti dobře rozhodli a udělali případné kroky.

Ryby (20. 2. až 20. 3.)

Milé Rybičky, tento týden bude zapotřebí, abyste se aktivně zapojili do situace, ve které se bude rozhodovat o nějaké finanční spolupráci. Vaše slovo bude mít v této chvíli velký význam.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Milí Berani, tento týden Vás vyzývá, abyste si s někým promluvili o tom, čeho se obáváte a jaké máte představy, které Vám ovšem ubírají energii. Zřejmě kvůli tomu i někam odjedete, abyste se zklidnili a uvědomili si, že tyto představy nejsou reálné, ale pouze ve Vaší hlavě.

Býk (21. 4. až 20. 5.)

Milí Býci, tento týden si zřejmě uvědomíte, že jste měli o nějaké mladší osobě mylné představy. Může to být i tím, že jste něco očekávali a nedostali to. Nemusíte být z toho smutní. Lepší je příště raději nic neočekávat.

Blíženci (21. 5. až 21. 6.)

Milí Blíženci, tento týden můžete vnímat jako malou odměnu za Vaši práci. Týden bude akční a pro Vás velkým přínosem. Očekávat můžete i nějakou nabídku. Co to bude, to už poznáte jen Vy sami.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Milí Raci, tento týden se Vám naskytne nějaká nová příležitost. Jednat se může i o nějaký nový začátek, který vede k Vašemu splněnému přání. Vrátí se Vám zřejmě něco, do čeho jste investovali.

Horoskop od 5. 8. do 11. 8. 2019 | Foto: Getty Images

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama