Reklama

Horoskop na 33. týden | Vodnáři, čeká vás osudové setkání!

Zjistěte, co vás čeká v týdnu od dvanáctého do osmnáctého srpna!
Reklama
12491

Lev (23. 7. až 23. 8.)

Milí Lvi, tento týden Vás zřejmě dovede do míst, kdy si budete moci uvědomit, jaké dary Vám toto místo přináší. Vydat se můžete i do kraje, které má souvislost s Vaším mládím.

Panna (24. 8. až 23. 9.)

Milé Panenky, tento týden si budete moci dopřát klid a pohodu. Věnovat se svým potřebám a pečovat o sebe a své blízké. Sbírat můžete plody svého snažení.

Váhy (24. 9. až 23. 10.)

Milé Váhy, tento týden můžete očekávat nějaký pohyb ve věci, která si již vyžaduje Vaše vstřícné kroky. Může se jednat i o Vás vnitřní první krok k něčemu, co ve Vás probudí touhu k něčemu. Spojené to může být i s cestováním.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Milí Štíři, tento týden Vás zřejmě čeká nějaká vnitřní proměna. Můžete právě i od někoho dostat impulz k této vnitřní změně. Očekávat tak můžete osvěžující přínosné chvíle .

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Milí Střelci, tento týden se můžete zabývat nějakým závazkem. Zřejmě jste někomu něco slíbili a nebo právě někomu něco slíbíte. A to v lásce a v úctě k sobě i k druhému.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Milí Kozorozi, tento týden můžete začít s něčím, co máte rádi a při této aktivitě se cítíte velice dobře. Zřejmě začnete tvořit něco velmi přínosného pro Vás a pro Vaši celou rodinku. Něco se pomalu, ale jistě začíná tvořit.

Přečtěte si také | Zásady zdravého vztahu: Respektem a láskou to nekončí!

Vodnář (21. 1. až 19. 2.)

Milý Vodnáři, tento týden Vás čeká zřejmě nějaké příjemné, možná až osudové setkání. Vy už jistě víte, o co jde. Tak si to náramně užijte. Dáváte si ho v nějakém směru za odměnu.

Ryby (20. 2. až 20. 3.)

Milé Rybičky, tento týden to bude něco pro Vás. Budete moci snít, tvořit a v příjemné atmosféře si užívat. Může se Vám splnit i nějaký ten malý životní sen.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Milí Beránci, tento týden Vás možná v něčem pozastaví. Zřejmě bude potřeba něco znovu přehodnotit a uvědomit si, co je reálné a co nelze momentálně uskutečnit.

Býk (21. 4. až 20. 5.)

Milí Býci, tento týden se budete zřejmě cítit malinko osamoceni. Pokud Vám nebude někdo rozumět, můžete vnímat nějakou izolaci. Nic si z toho nedělejte. Sami si potřebujete něco uvědomit a v tom Vám pomůže právě to, když budete sami. Koncem týdne si už ani nevzpomenete, že Vás něco mohlo trápit.

Blíženci (21. 5. až 21. 6.)

Milí Blíženci, tento týden můžete více vnímat, jakou máte vnitřní sílu. Svým vyzařováním můžete inspirovat i druhé. Možná i někomu dáte impulz k vnitřnímu probuzení.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Milí Raci, tento týden Vás mohou přitahovat nějaké záhady. Něco nebo někdo Vás může inspirovat ke kroku více se věnovat tématu energií přírody.

Horoskop od 12. 8. do 18. 8. 2019 | Foto: Getty Images

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama