Reklama

Horoskop na 34. týden | Ryby, nyní můžete zdárně zasadit semínko něčeho nového!

Zjistěte, co vás čeká v týdnu od devatenáctého do dvacátého pátého srpna!
Reklama
12507

Lev (23. 7. až 23. 8.)

Milí Lvi, tento týden Vám dodá vnitřní sílu a uvědomění, že je vlastně vše tak, jak má být. Budete mít chuť začít něco nového tvořit.

Panna (24. 8. až 23. 9.)

Milé Panny, tento týden Vám poskytne dostatek času si něco důležitého zpracovat a uvidět to dobré i v takové situaci, která se na první pohled může zdát být nepříjemná.

Váhy (24. 9. až 23. 10.)

Milé Váhy, tento týden si budete moci ještě jednou promyslet plán, zda se podílet na nějakém projektu či od něj ustoupit. Dobře se rozhodnete, dle nových informací a potřeb.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Milí Štíři, tento týden můžete objevit nějaké nové zalíbení. Pozor si snad jen dejte na nějakou etiketu. Výzva tohoto týdne se může týkat toho, abyste uměli druhému vyjádřit určitý vděk za něco.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Milí Střelci, mějte se rádi. Tento týden se může ukázat situace, která od Vás bude chtít, abyste si v něčem sami sobě nenadávali, ale naopak byli na sebe vědomě hodní a laskaví. Učíte se něco nového a učený z nebe nepadá.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Milí Kozorozi, tento týden Vám dá přehled a určitou možnost vyříkat si v klidu a míru nějakou situaci tak, aby nevzniklo případné nedorozumění. Chystat můžete i nějaké překvapení.

Přečtěte si také | 4 způsoby, jak odbourat stres a špatné pocity

Vodnář (21. 1. až 19. 2.)

Milí Vodnáři, tento týden prohlédnete nějaký svůj vnitřní boj. S láskou se podíváte na rub a líc a vyberete si to jednodušší řešení.

Ryby (20. 2. až 20. 3.)

Milé Rybičky, tento týden si máte upřesnit, co si přesně přejete a co je pro Vás momentálně dosažitelné. Můžete zdárně zasadit semínko něčeho nového.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Milí Berani, tento týden Vám může ukázat růžky nějaká Vaše konkurence. Zřejmě se rozhodnete od něčeho odejít či moudře ustoupit.

Býk (21. 4. až 20. 5.)

Milí Býci, tento týden si můžete sami moudře stanovit nějaké Vaše požadavky. Zjistit můžete, co není možné momentálně realizovat. Usnadní Vám to možnosti výběru a střízlivost v rozhodování.

Blíženci (21. 5. až 21. 6.)

Milí Blíženci, tento týden Vám může ukázat Váš případný vnitřní blok, kterým se sami připravujete o radost. Lehce ho naleznete a vypořádáte se s ním po svém. Osvobodíte se od nějaké své domněnky.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Milí Raci, tento týden budete moci uvidět laskavost od nějakého člověka, který je ve Vaší blízkosti. Pomůže Vám uvolnit nějakou obavu, která není reálná a zbytečně Vás mohla zatěžovat

Horoskop od 19. 8. do 25. 8. 2019 | Foto: Getty Images

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama