Reklama

Horoskop na 35. týden | Milí Berani, tento týden budete mít možnost tvořit něco podle Vašich představ

Zjistěte, co vás následující týden čeká...
12519

Beran ( 21. 3. - 20. 4. )

Milí Berani, tento týden budete mít možnost tvořit něco podle Vašich představ. Zřejmě si na tom dáte i záležet. Očekávat zřejmě můžete úspěšný týden.
 
Býk ( 21. 4. - 21. 5. )
 
Milí Býci, tento týden můžete být něčím ve své mysli hodně zaneprázdněni. Život je hra a tak to i tento týden vnímejte. Lépe Vám pak půjde tvoření budoucnosti.
 

Blíženci ( 22. 5. - 21. 6. )

Milí Blíženci, tento týden budete mít chuť prožívat něco velmi intenzivně. Vaše citlivost bude chtít být probuzena. Krásně si to užijete.

Rak ( 22. 6. - 22. 7. )

Milí Raci, tento týden budete mít možnost nějakým způsobem objevit v sobě sílu, která Vás spojí s Vaším zdrojem. Naučit se tak můžete i nějaké aktivitě s tím spojené. Třeba začnete meditovat.

Lev ( 23. 7. - 22. 8. )

Milí Lvi, tento týden budete mít zřejmě větší potřebu cítit a vnímat kolem sebe energie ticha. Lépe Vás to nasměruje do sebe sama. Možná si potřebujete vnitřně něco uvědomit.

Panna ( 23. 8. - 22. 9. )

Milé Panny, tento týden se zřejmě budete někde něčemu přizpůsobovat. Ostatní Vám v tom mohou vyjít v ústrety. Příjemně se přitom i pobavíte.

Váhy ( 23. 9. - 23. 10. )

Milé Váhy, v tomto týdnu můžete zřejmě očekávat nějaký kompromis. Jednání se může vést ve větší lehkosti, pokud k tomu přidáte i trochu empatie a laskavosti.

Štír ( 24. 10. - 22. 11. )

Milí Štíři, tento týden se budete moci podívat pravdě do očí. Něco Vám pomůže lépe uvidět nějakou perspektivu. Budete se moci lépe zorientovat v nějaké situaci a lépe se pak rozhodnout.

Střelec ( 23. 11. - 21. 12. )

Milí Střelci, tento týden může být v něčem pro Vás osvobozující. Zřejmě jste si sami dovolili něco zajímavého uskutečnit.
 
Kozoroh ( 22. 12. - 20. 1. )
 
Milí Kozorozi, tento týden se můžete cítit více osamoceni. Zrovna to tak mohlo tentokrát vyjít. Nezoufejte, ono to brzy přejde. Alespoň budete mít více času zahledět se do sebe.
 

Vodnář ( 21. 1. - 20. 2. )

Milí Vodnáři, tento týden se budete moci odevzdat důvěte v to, že vše má nějaký svůj smysl. Lépe Vám pak půjdou ty správná slova na jazyk při nějakém důležitém jednání. Zažít můžete nějaký příjemný let.

Ryby ( 21. 2. - 20. 3. )

Milé Rybičky, tento týden si nezapomeňte vychutnávat radost ze života. Budete mít příležitost vyjádřit svojí přirozenou krásu. Něco Vás může velmi nadchnout k tvůrčí činnosti.

Přečtěte si také: 3 zásady prefektního vztahu: Znáte je všechny? 

 

 

 
Reklama
tampax
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama