Reklama

Horoskop na 36. týden | Milí Vodnáři, tento týden se zřejmě rozhodnete k něčemu novému

Zjistěte, co vaše znamení čeká v týdnu od 2. 9. do 8. 9. 2019!
Reklama
12534

Lev (23. 7. až 23. 8.)

Milí Lvi, tento týden budete mít zřejmě zajímavý a důležitý rozhovor. Dozvědět se při něm můžete přínosné informace. Lépe se pak budete moci v něčem zorientovat. Mluvit budete k věci a s jistým odstupem od emočního vypětí. To Vám bude velkým přínosem.

Panna (24. 8. až 23. 9.)

Milé Panny, tento týden můžete očekávat nějakou milou zprávu. Za svoji pečlivost a péči můžete být i oceněni či odměněni. Zřejmě se kvůli tomu i někam rozjedete. Úspěch Vás nemine.

Váhy (24. 9. až 23. 10.)

Milé Váhy, tento týden můžete prohlédnout nějaký spor a zdárně si v něm poradit. Využít můžete i svoji intuici a náhlé vnuknutí. Také víte, že v něčem je potřeba být trpěliví a počkat si na výsledek. To Vám pomůže vše zdárně vyřešit.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Milí Štíři, čekat můžete přínosnou změnu. Dozvíte se něco, co Vám může hodně ulevit a zpříjemnit celou situaci. Nakonec vše ještě dobře oslavíte. Radujte se ze života, štěstí Vám jde na ruku.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Milí Střelci, blíží se k Vám nějaký nový projekt či nabídka. Zřejmě jste se sami postarali o to, abyste něčeho dosáhli. A tento týden by se Vám to mohlo podařit. Je to ovšem Vaše zásluha.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Milí Kozorozi, tento týden budete mít dostatek času si něco důležitého rozmyslet. Netlačte proto na pilu a dejte si čas na rozmyšlenou. Myslete přitom na sebe a na to, abyste si zbytečně nebrali na sebe nějakou zátěž.

Přečtěte si také | 5 tipů, jak zapůsobit při pohovoru

Vodnář (21. 1. až 19. 2.)

Milí Vodnáři, tento týden se zřejmě rozhodnete k něčemu novému. Co Vás dosud bavilo se může změnit. Objevit tak můžete nový rozměr, který Vás posune zase o kousek dál.

Ryby (20. 2. až 20. 3.)

Milé Rybičky, tento týden si uvědomíte, co je pro Vás již zbytečné a neužitečné. Rádi to přenecháte někomu jinému. Uvolníte si tak prostor na zajímavější věci. Víte přesně, co nového potřebujete do svého života přijmout.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Milí Berani, první zářijový měsíc může být pro Vás náročnější na pracovní vytížení. Bude Vás to ovšem bavit a naplňovat. Pokud jste byli v něčem nerozhodní, tento týden dáte všem na vědomí, jak jste se rozhodli.

Býk (21. 4. až 20. 5.)

Milí Býci, tento týden dostanete velkou sílu a chuť jít do něčeho nového. Nějaký nový projekt či činnost Vás očekává a Vy budete přesně vědět, co máte dělat. Něco Vás moc mile potěší.

Blíženci (21. 5. až 21. 6.)

Milí Blíženci, jasně uvidíte tento týden možnosti, které budete moci využít. Postaráte se i o to, aby Vás nemohla nějaká konkurence převálcovat. Máte vše pevně ve svých rukou. Zdárně si i něco obhájíte.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Milí Raci, tento týden můžete dostat dobrou nabídku. Buďte však předvídaví a dobře si prostudujte smlouvy nebo dodatky. Tento týden pro Vás platí heslo: "Dvakrát měř, jedno řež". Štěstí stojí při Vás.

Horoskop od 2. 9. do 8. 9. 2019 | Foto: Getty Images

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama