Reklama

Horoskop na 37. týden | Milé Panny, tento týden může být až bláznivě zajímavý!

Zjistěte, co vaše znamení čeká v týdnu od 9. 9. do 15. 9. 2019!
Reklama
12551

Lev (23. 7. až 23. 8.)

Milí Lvi, tento týden si zřejmě prosadíte svou. Uvidíte sami, jak příjemná je spolupráce, když někoho přemluvíte k dobré věci.

Panna (24. 8. až 23. 9.)

Milé Panny, tento týden může být pro Vás až bláznivě zajímavý. Můžete mít dobrý nápad, jak si vychutnat pozdní léto. Někoho zapojíte do tajného programu na víkend.

Váhy (24. 9. až 23. 10.)

Milé Váhy, tento týden se Vám mohou dít takové situace, které budou ve Vás chtít vyprovokovat radost a spokojenost. Zřejmě k Vám tento týden přijdou cenné a smysluplné informace.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Milí Štíři, nějaké situace se mění a uzdravují. Můžete tento týden pocítit i Vy úspěšné vyústění nějaké situace. Vše spěje k lepšímu.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Milí Střelci, tento týden se z Vás může stát inovátor něčeho zaostalého. Můžete spustit lavinu svěžesti tam, kde dosud stála voda.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Milí Kozorozi, tento týden Vás může napadnout zkusit štěstí tancem a hudbou. Vydat se tak můžete společně rozhýbat svá úžasná těla někam, kde Vám bude příjemně.

Přečtěte si také | Velký úklid: Co vyhodit / darovat a co by se mohlo ještě hodit?

Vodnář (21. 1. až 19. 2.)

Milí Vodnáři, pokud budete sami chtít, vesmír Vám v něčem přinese a ukáže nové možnosti a nové podmínky. Jednat se může i o nabídku nové a zajímavé práce.

Ryby (20. 2. až 20. 3.)

Milé Rybičky, tento týden může mít v něčem nové situace a nové reakce. Něco nového se můžete učit a sbírat nové zkušenosti.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Milí Beránci, tento týden se zřejmě povznesete nad názorem někoho jiného. Omezující představu rychle prohlédnete a určíte si sami svojí cestu. Zachováte se klidně a moudře. Ostatní se přidají na Vaší stranu.

Býk (21. 4. až 20. 5.)

Milí Býci, tento týden bude pro Vás důležitý v tom, abyste si dokázali odpočinout. Prostě vypnout od nějakého tématu a nechat si v něčem čas na rozmyšlenou

Blíženci (21. 5. až 21. 6.)

Milí Blíženci, tento týden budete moci rychle něco napravit. Jste zodpovědní a jedna malá chybička nic neznamená. Důležité je to, že se to příště již nestane.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Milí Raci, tento týden zřejmě zachráníte nějakou situaci. Svojí chytrostí předčíte ostatní a uvidíte něco dříve než ostatní. Hbitě toho budete moci využít.

Horoskop od 9. 9. do 15. 9. 2019 | Foto: Getty Images

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama