Horoskop na měsíc červen | Happy Birthday, BLÍŽENKY!

Krásná americká modelka a herečka oslaví 7. června 28. narozeniny. Srdečně jí gratulujeme!
12327

Blíženci (21. 5. až 21. 6.)

Mars vás obdaří zcela výjimečnou aurou. Navíc váš sex-appeal je aktuálně galaktický. Žádný div, že od vás váš drahý nemůže odtrhnout oči ani ruce. Singles vymění Tinder a překotná rande za žádoucí čas samy se sebou. Což je stejně důležité jako pobyt ve společnosti. I když: pan Pravý je možná mezi vašimi ctiteli. Od 22. června vám Slunce pomůže uchopit váš kreativní potenciál. Přicházejí k vám nápady, které se setkávají s úspěchem. Ale velkolepá nyní není pouze vaše kreativita, ale také vaše motivace. Projekty budete posouvat, dokud nebudou u konce. Stejně fenomenální bude také úspěch. Dokonce i svých finančních cílů dosáhnete s hravou lehkostí.

A co on?  Blíženec je teď nejdychtivější muž ve městě.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Do 21. června vám do plachet fouká Merkur a mocně pohání všechny projekty, které vám leží na srdci. Mars zase napomůže ubránit vaše zájmy. V lásce budou turbulence, po nichž ale bude následovat romantika.

A co on? Račí pán se prosazuje.

Lev (23. 7. až 23. 8.)

Mars a Venuše tak mocně přikládají pod kotel lásky, až se vám zapálí lýtka. Útulné holčičí večery pomůžou najít ztracenou rovnováhu. V pracovní oblasti vytěžíte užitek z týmové práce.

A co on? Ze Lva bude hérečka.

Panna (24. 8. až 23. 9.)

V poslední době jste byla dost upjatá. Mars vás ale nádherně uvolní a pomůže vám postavit se za to, co je drahé vašemu srdci. Můžete ledasčeho dosáhnout a na cestě za tím zažít krásné věci.

A co on? Muž v Panně vystupuje sebevědomě.

Váhy (24. 9. až 23. 10.)

Hvězdy vás rozohní, ale také vám dodají určitou harmonii. Po malých krůčcích dostanete život zase do správných kolejí. Od 20. června Slunce sešle vzrušující milostný románek.

A co on? Váhu trápí vnitřní pochyby.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Je na čase začít otevřeně mluvit s partnerem, jinak hrozí tichá domácnost. Zdravotně vám Mars dává zelenou, takže na to v posilovně přitlačte. A zrovna teď můžete objevit nové hobby.

A co on? Štír může být opravdu jedovatý.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Co se to s vámi děje? Kvůli Marsu jste najednou zvířecky žárlivé. Jupiter nabádá k větší důvěře, vždyť se věci vyjasní samy od sebe. Štěstí je totiž na vaší straně – ve všech oblastech života!

A co on? Pan Střelec působí dost nejistě.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Kozorožky nyní v lásce vůbec nebudou cool a nad věcí. Zamilujete se až po uši a z celého srdce. Také jinde nebudete polovičaté a budete pracovat tak, až to skoro hezké není.

A co on? Na Kozoroha je vždycky spoleh.

Vodnář (21. 1. až 19. 2.)

Kvůli vlivu Blíženců prožíváte FOMO – fear of missing out. Horečně pádíte z jednoho eventu na další, postujete jednu story za druhou. Přitom pravé naplnění najdete, jen když budete v klidu.

A co on? Vodnářský muž potřebuje víc obdivu.

Ryby (20. 2. až 20. 3.)

V lásce je teď všechno jako na vodě. Milujete se, hádáte se, jdete ven se vším, co vás ve vztahu pálí. Co se týče krásy, nyní prokážete pozoruhodný talent ji rozvinout pro své okolí.

A co on? Rybí muž se chová velice rozumně.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Planeta síly Mars z vás díky komunikativním Blížencům udělá společenské lidi. V dobré náladě navazujete nové kontakty. Z toho profituje vaše image i vaše projekty. Od 18. června bude žhavo.

A co on? Beraní kluk je jako vždycky svéhlavý.

Býk (21. 4. až 20. 5.)

Slunce vám sesílá zároveň radost ze života i balanc. Takže nebudete prosazovat jen své vlastní požadavky, ale budete tu i pro druhé. Správně, protože vaše kamarádky i partner vás potřebují.

A co on? Býk je vaše pevná skála v moři.

Horoskop od 1. 6. do 30. 6. 2019 | Foto: Getty Images