Reklama

Horoskop na měsíc červenec | Happy Birthday, RAČICE!

Zpěvačka Selena Gomez oslaví své narozeniny 22. července a my jí předem gratulujeme!
Reklama
12408

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Mars posiluje kuráž, Slunce sesílá štěstí a Venuše tooolik lásky! 

Mocná planeta Mars prochází vaším znamením a probouzí ve vás powerwoman. Každý fitness bloger by na vás byl hrdý – břišáky a zadek totiž posilujete s nebývalou intenzitou. Což samozřejmě posílí i vaši radost ze života. Na Instagramu dostanete díky Merkuru další injekci ve formě lajků. A počet vašich followerů strmě stoupá. V reálném životě se můžete spolehnout na podporu svých přátel. Slunce dělá dobrou náladu, kterou si dosyta užíváte s kamarádkami, na festivalech nebo na dovolené. A ani v otázce lásky nepřijdete zkrátka: váš miláček se vás nemůže nabažit. I single ladies se mají na co těšit: oči na stopkách, čeká na vás fakt žhavý chlap!

A co on? Račí kluk je otevřený nové lásce.

Lev (23. 7. až 23. 8.)

Ve vašem vztahu panuje nebývalá něha. Také single Lvice ohromují mužský svět svým osobitým charizmatem. V pracovních věcech vás postrkuje Merkur: jste úspěšné jako dlouho ne.

A co on? Lví muž vystupuje starostlivě.

Panna (24. 8. až 23. 9.)

Zlomené srdce? Ne to vaše! V červenci budete tak drsné, že si vám nikdo neodváží zkřivit vlásek na hlavě. Dosáhnete také svých pracovních a sportovních cílů a budete na sebe náležitě pyšné.

A co on? Muž v Panně je neoblomný.

Váhy (24. 9. až 23. 10.)

Tentokrát nejste šampionky diplomacie! Kvůli Marsu jste teď co na srdci, to na jazyku. V práci a ve škole se to vyplatí, ale v lásce to může přinést potíže. Navíc má váš drahý zrovna přecitlivělé období.

A co on? Váhavý muž přebírá vedení.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Tentokrát uděláte své pověsti nejsmyslnějšího znamení zvěrokruhu všechnu čest. Vesmír totiž zaktivuje váš sex-appeal. Stačí jediný pohled vašich očí – a muži by se pro vás rozkrájeli.

A co on? Štír je rozhodný.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Planeta štěstí Jupiter vám umetá cestu ke všem záměrům, co vám leží na srdci. Čím víc vášně vložíte do života, tím lépe. Po mužích koukejte hlavně na dovolené.

A co on? Střelec se pro vás rozdá.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Snažit se napodobit dokonalou beauty blogerku vám jenom zkazí náladu. Takže se radši namalujte podle svého – budete pak neodolatelná. Získané sebevědomí totálně ohromí vaše blízké.

A co on? Kozoroh je uzavřený.

Vodnář (21. 1. až 19. 2.)

Slunce vynese na povrch dosud skryté talenty, takže se pracovní rutina stane hračkou pro děti. Povinnosti vyřídíte levou zadní a zbytek času vám zbude na nápadníky. S jedním to bude víc než dobrodružství.

A co on? Vodnář o vás usiluje.

Ryby (20. 2. až 20. 3.)

Místo abyste obrážely letní festivaly, tak si radši vyrazte na dovolenou k moři. Čeká tam na vás nejeden ctitel. Zažijete letní románek jako vystřižený z Pomády.

A co on? Rybí muž to nemá snadné.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Díky Marsu a Merkuru si tenhle měsíc hřejete vlastní polívčičku, místo abyste se angažovaly v týmu. V lásce se díky Venuši pobavíte. Single dámy budou častým terčem flirtování.

A co on? Beran je aktuálně celkem náladový.

Býk (21. 4. až 20. 5.)

Kde zůstal váš typický býčí klid? Mars vás vykolejí. Máte chuť změnit svět – a to se klidně může podařit. Na cestě za panem Pravým vám budou hvězdy nápomocny.

A co on? Pan Býk je teď nerozumný.

Blíženci (21. 5. až 21. 6.)

Nejdřív vás nakopne Slunce, pak Venuše. Příjemný následek: práce běží jako na drátkách a láska je procházka růžovou zahradou. Páry se tulí, singles se totálně poblázní – do toho pravého!

A co on?  Blíženec šíří dobrou náladu.

Horoskop od 1. 7. do 31. 7. 2019 | Foto: Getty Images

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama