Reklama

Horoskop na měsíc duben | Happy Birthday, BERANKY!

Blonďatá kráska Rosie Huntington-Whiteley oslaví 18. dubna své 32. narozeniny. Cheers to that!
12186

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Planeta lásky Venuše vám pošle čerstvý vítr do plachet, takže se především v práci můžete blýsknout originálními nápady, které následně rychle přetvoříte v realitu. Single dámy poznají zajímavé pány, zadané Beranky ve vztahu opět pocítí oheň. Od 20. dubna budete kvůli vlivu Slunce reagovat trochu tvrdohlavě. Pak může snadno dojít k hádce, kterou nejlépe urovnáte v posteli. Dlouhodobě je takový způsob příměří samozřejmě neudržitelný, krátkodobě si ho ale užijte. Sólo Beranky by měly randit jako zběsilé, protože šance, že potkáte někoho, z koho se vám podlomí kolena, jsou extrémně vysoké. Zdravotně jste top a fit. Workout zaměřený na nárůst svalů ještě zvýší váš dobrý pocit ze sebe samé.

A co on? Beran má teď skvělou náladu.

Býk (21. 4. až 20. 5.)

Díky Slunci se vám podaří odložit svou stydlivost především v práci a ve sportu, ale také v lásce. Ohromně se vám to vyplatí! Navíc vám Venuše sešle láskyplné překvapení. Anooo!

A co on? Z Býka sálá vášeň.

Blíženci (21. 5. až 21. 6.)

Po zdravotní stránce potřebujete odpočinek – planeta Slunce vás trochu vysaje. Oproti tomu v lásce se vám nikdy nevedlo lépe. Díky Merkuru si užijete legraci a život berete s úsměvem.

A co on? I muž Blíženec potřebuje vypnout.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Sex bez závazků pro vás obvykle nepřichází v úvahu. To se ale vlivem Marsu mění. A Venuše ví: z tohohle se klidně může vyvinout i něco víc... Ve sportu máte šanci trhat rekordy!

A co on? Z Raka se stává fitness freak.

Lev (23. 7. až 23. 8.)

Mars a Venuše vnesou do vašeho milostného života neklid, reagujete přepjatě. V posteli to ale naopak začne pořádně vřít. Ve sportu budete mít sklon se přepínat. Po 19. dubnu vás nabije Slunce.

A co on? Tak hádavého Lva neznáte.

Panna (24. 8. až 23. 9.)

Čím náročnější projekt, tím hladověji se do něj zakousnete. S Marsem v zádech nyní zvládnete snad všechno, co jste si předsevzaly. Před svým nejdražším si nemusíte na nic hrát.

A co on? Muž Panna je nejlepší opora.

Váhy (24. 9. až 23. 10.)

Čeká vás čas plný lásky a něžností. Hodně se posunete při společných pracovních projektech s kolegy. Nezadané Váhy se mohou zamilovat – tentokrát do pana Pravého!

A co on? Pan Váha je vám oddaný.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Okolo kolegů a dalších blízkých lidí teď radši choďte po špičkách. Intenzivní to bude naopak v lásce: singles mezi vámi potkají někoho, kdo je na stejné vlnové délce.

A co on? Ze Štíra je romantik.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Jupiter stojí ve vašem znamení. Pro vás to znamená lásku a štěstí na plné čáře. Singles mohou najít živý zlatý poklad. V práci to jde dobře a také zdravotně si nemůžete stěžovat.

A co on? Střelec působí velmi harmonicky.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

S mocnou podporou Marsu vám jdou od ruky i obtížné úkoly. Ve společnosti úplně rozkvetete. Urgentně potřebujete naplánovat víc holčičích večírků a pořádně si zařádit!

A co on? Kozoroh je plný energie.

Vodnář (21. 1. až 19. 2.)

Vzdálený obdiv vám nechybí, přesto se ale balení nějak nekoná. Také u zadaných je doma trochu nuda. Akce by se ale vyplatila: Venuše vás zve do sedmého nebe! Věřte své intuici.

A co on? Vodnář se uzavírá do sebe.

Ryby (20. 2. až 20. 3.)

Z Ryb jsou teď taková sluníčka, že ani ten nejtmavší stín nemá žádnou šanci. V lásce vládne čistá harmonie. Jste zamilované jako první den. Singles by na nabídku rande měly říct ano.

A co on? Rybí muž je velice optimistický.

Horoskop od 1. 4. do 30. 4. 2019 | Foto: Getty Images

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama