Horoskop na měsíc květen | Happy Birthday, BÝČICE!

Modelka Gigi Hadid oslaví 23. dubna čtyřiadvacáté narozeniny! Přejeme jí všechno nejlepší!
12265

Býk (21. 4. až 20. 5.)

Venuše stojí až do 20. května ve znamení citlivých Ryb – což otevírá vaše srdce pro potřeby vašich bližních. Toto vnímavé nastavení sice zvyšuje riziko emočního zranění, ale stojí to za to! Možný zisk je totiž mnohem větší než možná prohra: nyní máte šanci se zamilovat až po uši. Navíc do někoho, kdo vaše city opětuje. Již zadané býčí dámy se také vznášejí v sedmém nebi. V práci vám do plachet fouká Merkur a zásobuje vás chytrými argumenty. Váš aktuální šarm nese ještě jeden bonus – nikdo vás nebude zpochybňovat! Stejně úspěšné budete také na sociálních sítích. Můžete konkurovat lecjaké influencerce!

A co on? Pan Býk má nyní sebevědomé, šarmantní období.

Blíženci (21. 5. až 21. 6.)

Teď není čas na polovičaté věci! Čeho se chopíte, provedete s obrovským elánem – a úspěch tak na sebe nenechá dlouho čekat. V lásce to přímo žhne a single dámy si nabrnknou vážně žhavého borce.

A co on? Kluk Blíženec je vášnivý milenec.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

S lidmi kolem sebe nyní jednáte velice citlivě a ve vztahu můžete být až přecitlivělé. To znamená: rozmazlovat a nechat se rozmazlovat – dokud Merkur po 17. květnu nezvýší potenciál hádky.

A co on? Také račí muž je zranitelný.

Lev (23. 7. až 23. 8.)

Mars stojí ve znamení komunikativních Blíženců: jste připraveny hovořit o svých potřebách. Vaše kuráž bude po zásluze odměněna. Teď je čas dostat všechno, co jste kdy chtěly!

A co on? Lev je silný a sexy.

Panna (24. 8. až 23. 9.)

Snad jste se nezamilovaly do někoho, koho sotva znáte? Měly byste neprodleně zvolnit tempo. Naopak nohu na plyn dejte v oblasti práce a při sportu.

A co on? Muž-Panna je neobvykle zvědavý.

Váhy (24. 9. až 23. 10.)

Ohnivý vliv Berana vás snadno vyvede z konceptu. Vnitřní rovnováha? Teď se nekoná! Je nezbytně nutné, abyste se věnovaly těm lidem a věcem, co vás uzemňují.

A co on? Pan Váha je náladovější než jindy

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Venuše dodá vašemu vztahu nové impulzy a nezadaným zvýší tep. V kroužku přátel a u svých hobby se můžete nyní spoléhat na Merkura: stal se z vás komunikační génius.

A co on? Štír je zosobněná dobrá nálada.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Velká láska, úspěšný vlog, perfektní fotka – všechno, čeho se chopíte, vede Jupiter k nezadržitelnému úspěchu. Finančně si však polepšíte až od 18. května, do té doby se vyhýbejte nákupním centrům.

A co on? Mistr Střelec chce dělat kariéru.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Venuše vám sesílá sex-appeal – a chlapi jsou z vás úplně hotoví. Také on-line sklízíte lajky a váš šarm za vás odvede polovinu práce. Do 21. května to jde samo, potom je potřeba zvýšit úsilí.

A co on? Kozoroh má hvězdné manýry.

Vodnář (21. 1. až 19. 2.)

Žijete jako o život, jedno dobrodružství střídá druhé. Milujete to, nicméně se aspoň občas nezapomeňte zastavit a nadechnout. Pomůže vám jóga či útulné večery na gauči.

A co on? Také pan Vodnář je klubko energie.

Ryby (20. 2. až 20. 3.)

Venuše vás rozmazluje skoro hollywoodskými románky. Příležitost pro singles, jak prožít rande snů. Také jinak se vám daří báječně, a navíc objevíte styl, který podtrhne vaše přednosti.

A co on? Rybí muž je ryzí kavalír.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Díky Slunci v Býku vyzařujete sebevědomí, které mnoho mužů znejistí. Jen skuteční muži vědí, jak se k vám chovat. Skvělé na to najít někoho, kdo vám bude umět nastavit zrcadlo.

A co on? Beránek je konstantně v akci.

Horoskop od 1. 4. do 30. 4. 2019 | Foto: Getty Images