Reklama

Horoskop na měsíc říjen | Happy Birthday, VÁHY!

Venuše vyšle VÁHY na oběžnou dráhu kreativity s kosmicky intenzivními pocity!
Reklama
12588
Váhy (24. 9. až 23. 10.)

Planeta romantiky Venuše zintenzivňuje vaše mezilidské vztahy. Láska může dosáhnout dosud nepoznaných hloubek a také při sexu pocítíte věci, o kterých jste netušily, že existují. A co je teprve paráda: že váš vyvolený to má stejně! Sólo Vahám se taky rozbuší srdíčko. Love is in the air! Ale to ještě není všechno. Co se týče pracovního úspěchu, přesvědčíte kreativitou a svými dalšími silnými stránkami. Skvělé nápady z vás padají jeden za druhým. Také v oblasti sportu konečně zaberete. Saturn vám pomůže vytrvat a dosáhnout vytyčených cílů. Méně čokolády, více pohybu? Teď to vyjde!

A co on? Pan Váha se může bleskově zamilovat!

Štír (24. 10. až 22. 11.)

V říjnu budete extrémně sexy, štíří dámy. Budete lámat pánská srdce – a sklízet obdivné pohledy za své nápady. V lásce na vás čeká peprné překvapení – a na single dámy skutečný samec.

A co on? Štíří pánové si vás omotají kolem prstu.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Máte ohromnou chuť na sex a v ložnici to bude vřít příslušným způsobem. Chcete si prožít tajné fantazie. Čím divočejší to bude v posteli, tím klidnější to bude mimo ni. Klid vám udělá dobře!

A co on? Střelec se vlamuje do otevřených dveří.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Studená Kozorožka? Ani náhodou! Vaši rezervovanost rozmetá nový muž. A vy? Prostě si užijte, že pro jednou nebudete mít nic pod kontrolou. Ponořte se do života a užijte si příval emocí.

A co on? Kozoroh všem vykládá o své lásce.

Vodnář (21. 1. až 19. 2.)

Nadešel ideální čas na holčičí večery. Potřebujetepodporu svých ladies, abyste zvládly nadcházející výzvy. Zároveň se ve vás budí chuť na dobrodružství! Co si takhle vyjet pod stan?

A co on? Vodnář chce divočinu v posteli.

Ryby (20. 2. až 20. 3.)

Po létu plném akce si chcete odpočinout. Zrovna vy, jemné Rybky, potřebujete volné dny, ve kterých se můžete zasnít a uspořádat si myšlenky. Super pro váš účet, který také ocení odpočinek.

A co on? Rybí muž je trochu mimo.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Takhle nerozhodné vás, silné Beranky, okolí vůbec nezná! Cíle, výživa, sociální sítě: Merkur vám bude klást spoustu otázek. Dobrá příležitost prozkoumat svůj život a leccos pojmout jinak.

A co on? Beran teď hrozně moc přemýšlí.

Býk (21. 4. až 20. 5.)

Mars zvýší váš sex-appeal. Flirty se na vás pohrnou ze všech stran, a než se nadějete, tak zase s někým chodíte. Také vaše srdeční projekty se posunují vpřed. A páry? Ty si lítají v sedmém nebi.

A co on? Býk flirtuje jak o život.

Blíženci (21. 5. až 21. 6.)

Vaše neposedná nátura vám teď může hodně pomoci v kreativních projektech. Váš tvůrčí potenciál je enormní. V lásce vás Venuše nabádá k větší jemnosti. Získáte skutečně jedinečné srdce a podzim strávíte ve dvou.

A co on?  Z Blížence prýští dobré nápady.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

City, vjemy, situace – všechno budete prožívat ještě intenzivněji než dosud. A v souladu s tím se single Račice mohou také rychle zamilovat. Zadané dámy zvednou vztah o další level.

A co on? Pan Rak svádí jako profík.

Lev (23. 7. až 23. 8.)

Babí léto se pro vás ukáže z té harmonické stránky. Výlety s partou pobaví a skutečně pohladí na duši. Sólo Lvice v říjnu poznají někoho, s kým by si dokázaly představit víc.

A co on? Lev nechává mluvit činy.

Panna (24. 8. až 23. 9.)

Mars posílí vaše sebevědomí, což vás okamžitě postrčí dál v pracovních projektech i v mezilidských vztazích. Na vašem mínění záleží, vaše nápady jsou oceněny. Všechno běží jako na drátku.

A co on? Muž v Panně je přepracovaný.

Horoskop od 1. 10. do 31. 10. 2019 | Foto: Getty Images

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama