Reklama

Horoskop na měsíc srpen | Happy Birthday, LVICE!

Lvice je i naše oblíbená herečka Jennifer Lawrence. Již 15. srpna 2019 oslaví devětadvacáté narozeniny!
Reklama
12465

Lev (23. 7. až 23. 8.)

Chcete to – a máte to mít! Nyní totiž dosáhnete všeho, co jste si předsevzaly. Upřímně řečeno jste skoro v rozpacích, jak se vší tou vybuchující energií naložit. Mars vám radí zainvestovat do projektů vašeho srdce. Pokroky, kterých teď dosáhnete, budou gigantické. A to samé platí také pro zlepšování fyzičky. Trénink nebolí a bude jednodušší než jindy. Můžete snadno překonat vlastní rekordy! Ve vztahu si vrkáte ještě zamilovaněji než Heidi Klum a Tom Kaulitz. Až nad tím vaše kamarádky někdy obracejí oči v sloup. Není se čemu divit, přátelství je teď bohužel na vedlejší koleji. Single dámy, pozor: tamten týpek je váš dokonalý match.

A co on? Ale to je svůdník. Lví muž má teď oči jenom pro vás.

Panna (24. 8. až 23. 9.)

Když se rozhodnete využít svůj šarm, muži ztrácejí rozum. Díky Venuši jste neodolatelná, máte jich na každém prstu deset. V práci taky na jedničku. Do 20. srpna se vyplatí zabrat.

A co on? Muž v Panně je teď citlivý.

Váhy (24. 9. až 23. 10.)

V lásce jste teď díky ohnivému Marsu vášnivější než jindy. Při rozhodování bohužel Venuše ještě znásobí vaši typickou váhovskou nerozhodnost. Co vlastně chcete? Zkuste na to přijít!

A co on? Váhavý týpek se stahuje.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Venuše vám vnese do života kreativitu. V lásce si budete užívat lehkou provokaci svého miláčka. Ale nedivte se, když vám to bude vracet. V práci vyvstanou nové, atraktivní výzvy.

A co on? Štírovi teď dělá dobře být sám.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Planeta štěstí Jupiter vám umetá cestu ke všem záměrům, co vám leží na srdci. Čím víc vášně vložíte do života, tím lépe. Po mužích koukejte hlavně na dovolené.

A co on? Střelec teď potřebuje intenzitu.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

V srpnu budete nejradši samy se sebou. Abyste nikoho netahaly za nos, je dobré hrát s otevřenými kartami. Sólo dovolená? Dobrý nápad, výlet do cizího města je přesně to pravé.

A co on? Ke Kozorohovi je teď těžké se dostat.

Vodnář (21. 1. až 19. 2.)

Potřebujete dovolenou od každodennosti a možnost utřídit si myšlenky a zklidnit rozbouřenou duši. A co ještě? V lásce to jde trochu ode zdi ke zdi. Sex je ovšem neskutečně intenzivní.

A co on? Vodnář vás rozmazluje.

Ryby (20. 2. až 20. 3.)

Díky Venuši jste neodolatelné a za hvězdu každého festivalu. A váš největší fanda je váš kluk. Nezadané rybí dámy se mohou zamilovat do někoho, kdo na první pohled vůbec není jejich typ.

A co on? Z rybího muže čiší radost ze života.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Venuše odhalí, že pro vás někdo chová intenzivní city. Pak je samozřejmě těžké dělat jakoby nic. A to taky nemusíte, můžete do toho skočit rovnýma nohama. I jinak děláte bláznivé kousky.

A co on? Beran věci hodně prožívá.

Býk (21. 4. až 20. 5.)

Amorovy šípy vás trefily přímo do srdce. Čeká vás dobrodružství ve dvou a single dámy se mohou těšit na žhavou letní známost. Jediné minus: vaše pracovní projekty do konce srpna stagnují.

A co on? Pan Býk si už chce odpočinout.

Blíženci (21. 5. až 21. 6.)

Mars vnese do vaší ložnice novou energii – a nejenom tam. Taky při sportování pojedete na plný plyn. Do začátku bikinové sezony budete v top formě. A v práci s přehledem zvládnete všechny prezentace.

A co on?  Z Blížence se stává kariérista.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Myšlenkami jste většinu času kdovíkde, protože Venuše vás láká na zahraniční dobrodružství. Ať jste samy nebo ve šťastném vztahu – spoustu času s ním nyní trávíte v posteli...

A co on? áček dokáže naslouchat ženám.

Horoskop od 1. 8. do 31. 8. 2019 | Foto: Getty Images

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama