Reklama

Horoskop na měsíc září | Happy Birthday, PANNY!

Panna je i roztomilá zpěvačka, herečka a tanečnice Zendaya, která slaví narozeniny hned prvního září.
Reklama
12536
Panna (24. 8. až 23. 9.)

Díky planetě komunikace Merkuru dokážete hovořit se svými blízkými k věci a od srdce. Ať už na Twitteru, Insta nebo na YouTube – váš obsah se bude líbit všem. Od 24. září vás Slunce nadopuje řádnou dávkou sebevědomí. A skutečný život nezůstane tomu digitálnímu nic dlužen: kamarádky vás podporují, muži flirtují, co jim stačí síly, aby získali vaši pozornost. A jeden  z nich by skutečně mohl rozbušit vaše srdce... Již zadané? Podporuje vás ve všem, na čem vám záleží. Také finančně to jde skvěle. Hvězdy vám dávají zelenou k tomu trochu si zařádit na on-line shopech a Venuše vám propůjčí smysl pro styl pravé fashionistky.

A co on? Muž ve znamení Panny do vás jde.

Váhy (24. 9. až 23. 10.)

Mars probouzí sexuální pudy. Čas strávený s vaším milým je fenomenální. Správná atmosféra je nastolena a vám se podaří se zcela uvolnit! U single žen se z jedné vášnivé noci může vyvinout něco víc.

A co on? Muž ve Vahách se rychle zamiluje.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Na Štírku je spoleh. Toho si všimne nejen váš milý, ale také váš šéf. Mars vás nakopne k vysokému výkonu. Jedno, jaký je váš cíl, dáte nohu na plyn a to se vyplatí.

A co on? Štír by za vás dal ruku do ohně.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Jupiter vás zocelil. Kreativní projekty nebo body goals – dokážete všechno, na co si vzpomenete – a ještě mnohem víc! V lásce vám přeje štěstí: vaše city budou opětovány.

A co on? Dobrá nálada střeleného pána je nakažlivá.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Merkur vás obohatí o nové kontakty a pomůže vám k šarmantnímu vystupování na veřejnosti. Na výletech do ciziny potkáte nové přátele. Od 22. září vám Venuše sešle žhavé flirty.

A co on? Kozoroh se chová otevřeněji než obvykle.

Vodnář (21. 1. až 19. 2.)

Výjimečně se se svou drahou polovičkou neshodnete skoro na ničem. Místo abyste problém řešili klasicky hádkou a sexem, Merkur radí radši si o tématu skutečně promluvit.

A co on? Vodnář se neptá, prostě koná.

Ryby (20. 2. až 20. 3.)

Jste mladé, jste krásné a léta si užíváte do posledního doušku. Vaše pohodová energie vás činí neuvěřitelně sexy. Od 20. září ale radši prsty pryč od alkoholu.

A co on? Rybí chlap paří rád a hodně.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Slunce, Mars a Venuše vám sesílají dávky energie. Nenechte se strhnout a zbytečně se nepohádejte. Také v posteli se teď nebudete s ničím párat. Sex je vášnivý a bouřlivý.

A co on? Beran bouchá do stolu.

Býk (21. 4. až 20. 5.)

Jste naježené a hádáte se! Teprve v polovině září najdete se svým nejmilejším společnou řeč. Hádky okamžitě upadnou v zapomnění – a Venuše se už postará o romantiku.

A co on? Býčí zatvrzelost leze na nervy.

Blíženci (21. 5. až 21. 6.)

 Sexy charizma, kterým vás nyní obdařila Venuše, funguje na muže jako magnet. Váš partner od vás nemůže odtrhnout ruce. A nezadané poznají do 21. září skutečného fešáka.

A co on?  Blíženec hrozně tlačí na pilu.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Konečně se víc zasadíte o své vlastní věci. A to jak v oblasti mezilidských vztahů, tak v práci. Vystupujete sebevědomě a účinek je obrovský: svět vám leží u nohou, chystá se povýšení!

A co on? Račí kluk touží po akci.

Lev (23. 7. až 23. 8.)

Veganská strava, ochrana životního prostředí, práva zvířat – Slunce vám sesílá politické myšlenky. Rády se zasadíte o dobrou věc. Tím budete atraktivní a přitáhnete k sobě skvělé lidi.

A co on? Lví muž chce autenticitu.

Horoskop od 1. 9. do 30. 9. 2019 | Foto: Getty Images

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama