EKO DOMÁCNOST | Osvojte si základy úklidu v souladu s přírodou

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké složení mají výrobky, které používáte k péči o vaši domácnost, kde trávíte spoustu času?
12244

Od čisticích prostředků jsme v minulosti očekávali především účinnost. Přidané látky, které ji zajišťují, stejně tak jako konzervanty a vonné složky, však mohou fungovat na úkor našeho zdraví. Naštěstí jsou výrobci, kteří problematické ingredience nahrazují a alternativy se stejným účinkem nacházejí mezi látkami přírodního původu.

Pod značkou Feel Eco najdete celou řadu prostředků pro očistu domova, který nás na jaře v souladu s probouzející se přírodou vyzývá, abychom ho zbavili nepořádku a provoněli čistotou. Na výběr tak máte například oblíbený Prostředek na nádobí, volitelně také s vůní malin nebo okurky, Čistič kuchyní, nebo Odstraňovač skvrn z řady Feel Eco Baby. Všechna čistidla jsou vysoce účinná, šetrná k přírodě a bezpečná i pro ty nejmenší děti, které svět od narození zkoumají všemi smysly.

Pomocníci FEEL ECO
 

Kromě šetrných čistících prostředků bychom měli klást důraz také na výběr dalších pomocníků do domácnosti. Prach a alergeny v domácnosti mohou ovlivnit naše zdraví, proto je dobré zvolit kvalitní spotřebiče, které nás ochrání před většinou zdravotních komplikací.

Při výběru vysavače je třeba pečlivě zjistit nejen vzhled a míru hlučnosti, ale také to, jaký má vysavač filtrační systém!

Skvělou vychytávkou je také parní čistič. Ty opravdu kvalitní při důsledném používání odstraní 99,99 % všech bakterií běžných v domácnosti, které se vyskytují na tvrdých plochách. A to zcela bez použití chemie!