Jaro je tu! Objevte 6 doplňků stravy, které vaše tělo ocení

Základem pečlivé péče o tělo je zdravá a pestrá strava.
12199

Ne vždy je však snadné uvědomit si, co naše tělo v dané situaci potřebuje. A právě proto není vůbec od věci vsadit na doplňky stravy, které sice ve své podstatě nenahrazují vyvážený jídelníček, ale mohou nám v našem snažení o zdravější já výrazně pomoci.

Velkým jarním trendem je detoxNaše orgány potřebují ulevit a zbavit se nahromaděných toxinů. Jen těžko toho však dosáhneme pouze popíjením ovocných a zeleninových šťáv či podobných krátkodobých úprav jídelníčku. Malá pomoc v podobě bylinek se rozhodně hodí!

Jinak tomu není ani pokud jsme si dali za cíl zhubnout! Tady se kromě bylinek a superpotravin bude jistě hodit i nějaký parťák - kamarádka nebo partner, který do toho půjde s námi. Koho by bavilo vařit zdravě pouze pro jednoho a trávit hodiny ve fitku sám, že?

Přírodní doplňky stravy LIFTEA
 
Ale zpět k tipům na doplňky stravy! Máme zde pro vás nejen výběr přírodních doplňků stravy podporujících hubnutí a očistu těla. Na své si v našich galeriích přijdou také ti z vás, kteří chtějí ulevit trávení a játrům.
 
 
Zázraky pro pleť i játra
 
Kromě toho pro vás máme například také tip na doplněk stravy, který hydratuje pokožku, tkáně a celý organismus směrem zevnitř ven - tedy opačným směrem než krémy a masti.