Reklama

JOY TIPS pro nejlepší party | Dekorace, zážitky, vzpomínky,...

Protože s koncem léta se nehodláme vzdát oslav ani večírků!
12545

Valentina, šéfredaktorka

Nejoblíbenější redakční pití? Jednoznačně prosecco. Proto nemůžu jinak, než vám doporučit pojízdný bar, z kterého teče tenhle perlivý drink proudem! Lovely Bar za vámi přijede kamkoli a každou oslavu (nebo svatbu) dostane na vyšší úroveň. Zamluvte si rychle termín, o tuhle alkoholovou parádu je zájem! 

Klára, redaktorka publicistiky

Jakmile se má něco slavit - ať už to je baby shower, rozlučka se svobodou nebo jen oslava narozenin, okamžitě klikám na Pinterest a projíždím vhodné inspirace. Miluju balónky, girlandy, světýlka - no prostě všechno. Kde ale tyhle kousky, kterými je zaplaven Instagram i Pinterest u nás sehnat? S doplňky na všechny typy oslav vám zaručeně pomůže eshop Mojeparty.cz. Najdete tam jak šerpy pro nastávající nevěstu, cool pikninové nádobí nebo třeba i helium a balónky všeho druhu. Aktuálně se hodně řeší zero waste nádobí i příbory. Na stránkách najdete i doplňky na oslavy v BIO EKO stylu. Tyhle cool příbory pořídíte za 85  přírodní stojánek na jmenovku za 75 Kč.

 

Mariya, fashion redaktorka

Miluju party. Ještě víc ale miluju, když jsou promyšlené do každého detailu. Balónky, girlandy, fotokoutky - to k tomu neodmyslitelně patří. Nedávno jsme pořádali roční oslavu narozenin dcerky a až po ní jsem bohužel našla tuhle nádheru. Krásné, velké papírové pivoňky, které jsou ručně vyráběné, by se totiž na našem pikniku opravdu vyjímaly. Objednat si je můžete v pražském papírnictví Linea-art (kde mimochodem najdete i spoustu jiných zajímavých party doplňků) nebo na instagramu @papirnictvilineaart.

Týna, beauty redaktorka

Na jakoukoliv party se vždycky perfektně hodí Instax, kterým originálně zachytíte neopakovatelné momentky. Můžete si je okamžitě vytisknout a každému účastníkovi oslavy tak vznikne skvělá památka v podobě Insta fotky. Pořiďte si buď rovnou stylový foťák a nebo jen tiskárnu. Tu jednoduše spárujete se svým smartphonem a vyberete si ty nejpovedenější kousky. Navíc je o něco levnější, takže za mě je to jasná volba. Vše včetně příslušenství seženete třeba na www.instaxstore.cz. Tuhle vychytávku, akorát od jiné značky dokonce prodávají i v Lidlu na jejich eshopu tady.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama