Červnové beauty tipy: Produkty, které vám se začínajícím létem nesmí chybět

Začátek letních dní si zaslouží i pár novinek do vaší kosmetické taštičky...
13007

Na které beauty stars si brousíme zuby my v redakci?

1. Diorskin Mineral Nude Bronze / Bronzer

Dekorativní kosmetika Dior si zaslouží extra pozornost. Krásný design, skvělá péče a výsledky, které si zamilujete. Dotkněte se slunce díky Diorskin Mineral Nude Bronze Bronzer, který je součástí nové limitované edice The Color Games. Tento bronzer je k dostání ve dvou tónech: zlaté a růžové. Bronzer obsahuje zlaté nebo růžové minerály, které dodávají pleti přirozenou sluncem políbenou záři. Minerály obsažené v tomto produktu nabízejí unikátní rozjasnění a přirozeně opálený vzhled.

2. Objemový gel na obočí Gimme Brow+ / Benefit Cosmetics

Mít v létě dokonalé obočí je základ. Proto by tenhle gel měl být ve vaší kosmetické taštičce pevným stavebním kamenem. My se bez něj neobejdeme - a to nejen v létě!

3. Opalovací mlha Fabuloust Mist / Vita Liberata

Zdravé opalování je trendy! Jak na něj? Díky opalovací mlze Fabuloust Mist budete opálená během chvilky! Snadná aplikace, žádné fleky a výsledkem je snově opálená pokožka. Přesně taková, jakou si vozíte od moře jako suvenýr. Nevěříte? Vyzkoušejte!

4. Touche Éclat / Yves Saint Laurent
 
Evergreen všech evergreenů! Rozjasnění pleti jako po osmi hodinovém spánku jediným stisknutím díky tomuto rozjasňovači v peru! Už žádné stopy po letním večírku! Yes!
5. Dior Addict Stellar Shine
 
Dior Addict Stellar Shine je rtěnka nové generace, která dodá Vašim rtům na celých 8 hodin bezkonkurenční lesk.
Balzám klouže po rtech s neobyčejnou smyslností, okamžitě se rozpouští při doteku se rty a září na nich čistou, vibrující barvou. Pečující složka vytváří jemný film obohacený o aloe vera, který rtům dopřává 24h hydrataci - co víc si v létě přát?
6. Maska na obličej Sephora Collection
 
Nejen v horkých letních dnech by mělo být používání masky naprostou samozřejmostí. Zařaďte "maskování" do vaší běžné týdenní rutiny a nebudete litovat.