Jak na dokonalé rty podle produkční Petry

Kdo mě zná tak ví...
12959

Nevyjdu z domu pokud u sebe nemám "cokoliv" na rty. A tím cokoliv, samozřejmě nemyslím jen tak "cokoliv".

Rty jsou tak trochu moje úchylka. Všichni mí známí vždycky s jistotou ví, která sklenička byla moje, protože na ni je otisk lesku na rty, balzámu nebo rtěnky. Ano, jmenuji se Petra a jsem závislá...

Jak ale určitě víte, nanést si cokoliv na rty není jen tak. Vezmeme to pěkně postupně a já vám prozradím svoje top secret triky a produkty.

1. Peeling je základ

Nikdo nechce šupinky na rtech! Jenom z té představy mám husí kůži. Takže jak se jich zbavit? Je to easy! Peelingem. Doporučuju vyzkoušet ovocný peeling Raspberry Crush od L’OCCITANE. Rty po něm budete mít sametově hebké a plné života. A navíc ta chuť a vůně... Líbání povoleno za 3, 2, 1...

2. Balzám na rty

Po peelingu je důležité rty vždy dovyživit. Já miluju mastnější textury a (nejen na rty) mažu neustále ochranný krém Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant. Tenhle evergreen funguje na milion procent! Slibuju!

3. Lesky na rty

Tak tohle je čistá závislost. Dokonce si myslím, že nikdo na světě nemá takovou spotřebu lesků na rty jako já. Musím je mít neustále u sebe a když nemám, neváhám běžet do prvního obchodu a pořídit si nový - v pořadí už miliontý... A vzhledem k tomu, že jsem otestovala už téměř vše, mám jasného favorita. S klidným svědomím můžu říct, že ty nejlepší lesky na rty jsou Dior. Jednoznačně. Vydrží, nestékají, jsou jemně parfémované, mají nepřebernou škálu barev a v neposlední řadě vypadají dokonale. Dior lesky nejsou jen lesky. Dají se považovat za doplněk, který by neměl chybět žádné ženě. Doporučuju vyzkoušet a zaručuju vám, že se zamilujete na celý život. Stejně jako já.