5 důvodů, proč je skvělé jet na dovolenou s nejlepší kamarádkou

Dovolená, moře, pláž, spousta volného času a vaše bff po vašem boku...
12369

To zní, jako plán, nemyslíte? 

Naplánujte si letos dovolenou s vaší nejlepší kamarádkou! Máme pro vás ( minimálně ) pět dobrých důvodů, proč do toho jít.

1. Příprava. Už samotná příprava bude s kamarádkou mnohem zábavnější, než třeba příprava na cestu s vašim partnerem. Milion fotek, co si balíte a co zase ne, spousta nápadů, co ještě zabalit a co naopak nechat doma... Zkátka, bude to sranda!

2. Cesta. Selfíčka, kávičky, drinčíky a nekonečné těšení se až dorazíte do cílové destinace. S vaší kamarádkou dostane i samotná cesta úplně nový rozměr.

3. Ubytování. Nebudete mít problém dohodnout se, kde kdo bude spát, hned se vybalíte, vše bude mít své místo a na pár dní se váš pokoj stane holčičím královstvím jen pro vás dvě!

4. Zábava. A to ta největší na světě! Neutuchající záchvaty smíchu, hlášky, které se zapíší do historie vašeho přátelství, neustále komentáře na všechny a všechno okolo, pohledy, které řeknou víc než tisíc slov... Prostě všechno to, co zažijete jen se svojí bff.

5. Komunikace. Vsadíme se, že ani po příletu zpátky, nebudete mít stále vše dořešeno a ještě v taxíku po cestě domů, si budete zběsile dopisovat textovky s tím, co jste si za celou dobu nestihly říct!