Jak na cool fotky z podzimní dovolené: Vyzkoušejte naše tipy

Perfektní fotky z dovolené z podzimní dovolené?
11561

Žádný problém!

S našimi tipy budete mít ty nejvíc cool fotky ze všech! Jak na ně? Myslete při jejich pořizování na následující.

1. Příběh. Vaše fotografie by měly vyprávět poutavý příběh. Pryč jsou doby, kdy se fotily jen památky a vrcholem byla  společná fotka všech účastníků zájezdu. Dnes se fotí jinak. Fotí se příběh a to od samého začátku. Proto se nebojte začít fotit už doma při přípravách. Věnujte se všem detailům, které budou pro váš příběh důležité.

2. Zapomeňte na strojené a nucené snímky. Foťte tehdy, když to budou ostatní nejmíň čekat. Jen tak zachytíte kouzlo okamžiku. Momentky jsou nejvíc!

3. Jídlo a místní obyvatelé. Určitě nezapomeňte vyfotit místní dobroty a taky lidi, kteří v destinaci, kde se pohybujete žijí. Díky nim dostanou vaše fotky autentický nádech a vy se při jejich prohlížení dostanete okamžitě zpět na místo činu.

4. Nezapomeňte na sebe! Pokud chcete být na fotkách také a nejen fotit, nesmíte zapomenout občas poprosit někoho z okolí aby vám nějakou pěknou fotku udělal. Riksujete sice na fotce například "useknuté nohy" ale pořád lepší než nic. A pokud nikdo takový poblíž není, nezoufejte. Na samospoušť dnes dokážete blejsknout hotové zázraky. Chce to jen trochu tréninku a z vašich fotek budou naprosté zázraky!

Přečtěte si také: 5 důvodů, proč je skvělé jet na dovolenou s nejlepší kamarádkou