Reklama

Kam v létě? Vaše oblíbené květiny to rozhodnou za vás!

No není to dobrodružství?
Reklama
12270

Všechny ženy milují květiny, to je jasná věc! Komu by také neudělal radost krásný puget od partnera nebo tajného ctitele? Některým z nás vykouzlí úsměv na tváři pár tulipánů ze zahrady, někdo padne do kolen, když dostane ohromný svazek rudých růží. Co dostane vás?

Zjistili jsme, že prý existují určité spojitosti mezi nejmilovanějšími květinami a pro vás ideální letní destinací!

RŮŽE

Znamená to, že váš život je plný dobrodružství. Cestování je vaše posedlost. Užíváte si objevování nových kultur, zvyků a tradic. Když už cestujete, tak rozhodně pěkně daleko. A spíše pod stan, než do hotelu.

PIVOŇKY

Vyzařuje z vás ženskost. Máte šatník plný sexy šatů a topů. Ideální dovolenou si představujete v luxusním hotelu, kde provětráte všechny vaše elegantní outfity.

KVĚTY MAGNOLIE

Jste rodinný typ a dovolená v hlavní sezóně není nic pro vás. Výlety na kolech během května nebo září s celou rodinou, to vás prostě baví!

LILIE

Vaše romantická duše vás táhne do míst, kde nikdo nikam nespěchá, čas se vleče a vy máte spousty možností, jak a kde ho strávit. Nejlépe se cítíte v útulné kavárně s knihou v ruce.

KARAFIÁTY

Jste talent na jazyky a ráda vaše dovednosti zkoušíte v praxi. Cestujete kdykoli a kamkoli. Ale dovolenou si neužijete, pokud neprohodíte pár slov s místními.

ORCHIDEJE

Exotika! Rozhodně! Snadno dostupná a přelidněná místa vás vůbec nelákají.

TULIPÁNY

Co se módy týče, jste chameleon. Mícháte styly i trendy. A stejně tak to máte s cestováním. Ráda se podíváte kamkoliv. Na kole, autem i letadlem. Hlavně že poznáte něco nového a uvidíte krásná místa!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama