Reklama

#luxury: Jak vypadá cesta první třídou díky letence za $21 000

S klidem můžeme tvrdit, že po letu v tomhle, by se náš strach s výšek vypařil v nenávratnu!
9189

Nebudeme si nic nalhávat, že žijeme v luxusu jsme občas nahlas opravdu řekli. Když jsme mohli ochutnat nejlepší jídlo, když jsme měli po roce práce dost peněz na to, dát si týden dovolené u moře. Když jsme si po hodinovém fitness tréninku mohli dát bez výčitek sprchu. Prostě to slovo milujeme. "TO JE LUXUS!" Kdo by to nepoužíval. 

Dneska jsme ale objevili pravý význam toho slova. Jasně, na pompézní svatby naftových magnátu (nebo spíš jejich dětí) jsme zvyklí, ale tohle?! Víte, jak se ve filmech občas objevuje ta scéna, kdy spolu pár letí na dovolenou a v rámci získávání nových zážitků si chce let zpříjemnit rychlovkou na toaletě v několika tisících kilometrech nad zemí? A letěli jste taky už někdy někam a víte, jak mini prostor to je?! Sotva se tam vejde jeden, natož pohybující se dva.

Víte, jak to je na palubě s jídlem?! A kolik tam stojí sklenka něčeho ostřejšího?!

Dobře, dobře a teď si pojďte představit, že economy třída je vysoce pod vaši úroveň a můžete si za jednu letenku dovolit utratit to, co teď nevyděláte možná ani za rok. Youtuber Casei Neistat takovou výzvu vyzkoušel a z letadla, které slovo "luxus" definuje natočil vlog. 

THE $21,000 FIRST CLASS AIRPLANE SEAT

Příště letíme u něj v kufru

 

 

 

Reklama
tampax
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama