TEST | Kam v létě? Vaše oblíbené květiny rozhodnou za vás!

Věřte jim!
11354

Všechny ženy milují květiny. To je jasná věc! Komu neudělá radost krásný puget od přítele nebo tajného ctitele? Některým z nás vykouzlí úsměv na tváři pár tulipánů ze zahrady, někdo padne do kolen, když dostane ohromný svazek rudých růží. Co dostane vás?

Zjistili jsme, že prý existují určité spojitosti mezi nejmilovanějšími květinami a pro vás ideální letní destinací.

Pokud máte rády…

růže, znamená to, že váš život je plný dobrodružství. Cestování je vaše posedlost. Užíváte si objevování nových kultur, zvyků a tradic. Když už cestujete, tak rozhodně pěkně daleko. A spíše pod stan než do hotelu.

pivoňky. Vyzařuje z vás ženskost. Máte šatník plný sexy šatů a topů. Ideální dovolenou si představujete v luxusním hotelu, kde provětráte všechny vaše elegantní outfity.

květy magnolie. Jste rodinný typ a dovolená v hlavní sezóně není nic pro vás. Výlety na kolech během května nebo září s celou rodinou, to vás prostě baví!

lilie. Vaše romantická duše vás táhne do míst, kde nikdo nikam nespěchá, čas se vleče a vy máte spousty možností, jak a kde ho strávit. Nejlépe se cítíte v útulné kavárně s knihou v ruce.

karafiáty. Jste talent na jazyky a ráda vaše dovednosti zkoušíte v praxi. Cestujete kdykoli a kamkoli. Ale dovolenou si neužijete, pokud neprohodíte pár slov s místními.

orchideje. Exotika! Rozhodně! Snadno dostupná a přelidněná místa vás vůbec nelákají.

tulipány. Co se módy týče, jste chameleon. Mícháte styly i trendy. A stejně tak to máte s cestováním. Ráda se podíváte kamkoliv. Na kole, autem i letadlem. Hlavně že poznáte něco nového a uvidíte krásná místa!

sledujte nás na instagramu