Vydejte se za dobrodružstvím aneb 4 tipy na výbavu na akční dovolenou

Nechcete se na dovolené jen plácnout na lehátko k bazénu, ale na dobrodružnější výpravu nemáte výbavu? Poradíme vám!
11443

Rada č. 1: Zapomeňte na žabky!

Pokud máte v plánu nachodit několik možná i desítek kilometrů, rozhodně to chce kvalitní obuv! Naším favoritem jsou sandálky TEVA VOYA INFINITY, tedy model kombinující elegantní vzhled a maximální pohodlí. Místo klasických pásků, které drží obuv na místě, jsou použita měkká lanka. Ta nejenže skvěle vypadají, ale jsou navíc rychleschnoucí. Mezipodešev Mush™ se vytvaruje podle vaší nohy, díky čemuž budete mít chodidlo jako v bavlnce.

Rada č. 2: Dodržujte pitný režim!

A to ideálně z osobní znovu plnitelné lahve! Náš tip je lahev Bubble Sportuhlíkovým filtrem, který čistí vodu od škodlivin. Filtr vydří až na 300 naplnění lahve, takže pokud nejedete pryč na více než asi dva měsíce, nemusíte s sebou vozit náhradní. Lahev se vyrábí v několik trandy barvách, je lehká, neklouže a má šikovné poutko. Koupit ji můžete třeba na different.cz za 399 Kč.

Rada č. 3: Myslete na svou pleť!

Pečlivě odličujte, hydratujte a chraňte obličej před UVB/UVA záření. A pokud se nechcete celý den lesknout, je třeba zvolit nemastný krém, třeba ochranné mléko SPF 30 Essentials by ARTISTRY, které vás osvěží + se postará o absorpci přebytečného kožního mazu z vašeho obličeje.

Rada č. 4: A to vše uložte do spolehlivého parťáka na cesty!

Samozřejmě záleží, kam a na jak dlouho jedete. V každém případě je dobré vsadit na zavazadlo, které opravdu hodně vydrží. Například Fjällräven GREENLAND TOP je vyroben ze skvěle odolnému materiálu G-1000 HeavyDuty Eco a přežije téměř cokoliv!

 

 

sledujte nás na instagramu