Zamilujte si léto na vesnici: 6 věcí, které zažijtete jen tam

České léto...
11637

To je léto na vesnici. Kdy jste si naposled takové prázdniny užili? Že si ani nevzpomenete? Pak je nejvyšší čas to napravit. Exotické destinace jsou sice krásné ale léto na vesnici má prostě svoje nezaměnitelné kouzlo. Proč si ho zamilovat?

1. Atmosféra. Ať už se vydáte do jakékoliv vesnice, místní atmosféra vás jednoduše dostane. Je neopakovatelná a nezaměnitelná.

2. Lidé. Je úplně jedno, že vás vidí poprvé v životě - budou se k vám chovat, jakoby vás znali věčnost.

3. Jídlo. Každý kraj má své speciality a rozhodně se v tomto směru nenechejte o nic ochudit. Vyzkoušejte naprosto vše a užijte si místní kuchyň na maximum.

4. Příroda. Kde jinde si odpočinout v krásné přírodě než na vesnici?

5. Zábava. Ať už se zúčastníte opékání špekáčků, místní zábavy nebo jakékoliv společenské aktivity, konané v místě, kde se právě nacházíte, určitě nebudete litovat. Nejen, že líp poznáte místní ale zapomente na všechny starosti všedních dní a budete si užívat opravdové léto.

6. Zpomalíte. Čas na vesnici plnye pomaleji, klidněji... Lidé se za ničím se nehoní, nestresují se víc než je třeba, užívají si přítomnosti a jsou si tak nějak blíž. Zpomalte i vy a zkuste si tenhle poklidný mood udržet i co nejdéle po návratu do města.

sledujte nás na instagramu