3 tipy, jak vylepšit váš instagramový profil k dokonalosti

Instagram je tak trochu vizitka našich všedích ( i nevšedních ) dní...
11037

Jak jeho vzhled dotahnout k dokonalosti a udělat z něj místo, kam se vaši followers budou rádi vracet? Řiďte se následujícím.

1. Plánujte. Naplánujte si dopředu, jaké fotky budete zveřejňovat, v jakém časovém sledu i v jakém časovém úseku. Dokonalý ig profil by měl vyprávět příběh vašeho života. Příběh, který je ucelený a předem dobře promyšlený. 

2. Stejný filtr. Pokud používáte filtry, měli byste se držet jednoho ( maximálně dvou ), který se bude prolínat celým vašim feedem. Proč? Stejný filtr všechny fotky sjednotí a celkový vzhled díky němu vypadá uceleně a úhledně.

3. Nápad. Snažte se vaše fotky pořizovat originálně. Najděte si svůj úhel pohledu, kterým se díváte na svět a ten promítněte do vašich fotek. Nesnažte se fotit, jako někdo jiný. Je to váš profil. Nebojte se fotit z netradičních úhlů, netradiční věci nebo zajímavé kompozice. Nefoťe to, co už jednou bylo vyfoceno. Foťte to, co ještě nikdo nevyfotil. A pokud už vyfotil, vyfoťte to jinak. Vyfoťte to po vašem a dokažte, že vy, to vidíte nejlíp.