Reklama

9 důvodů, proč se nemůžeme dočkat pokračování Gilmorových děvčat

Taky se tak těšíte?
Reklama
7603

Ano, je to tak! Náš milovaný seriál se na podzim vrátí na televizní obrazovky. Na světě je už je i první teaser ke čtyřem celovečerním dílům, ve kterých se dozvíme, jak dopadnou osudy Gilmorek. My umíráme touhou je zhlédnout. A to hned z několika důvodů….

1. Jessův návrat

Jasně Logan byl sympaťák z dobré rodiny. Dean zase vysokej hodnej kluk, ale upřímně, kdo ho měl rád? Všichni víme, že holky nejvíc letí na badguye. Jesse jsme si zamilovaly od první epizody, kde se vyskytl. Nevíme jak vy, ale my doufáme, že rozchod s Loganem na konci poslední série měl své důvody...

2. Svatby

Věříme, že se budeme moct kochat nejedněmi svatebními šaty, báječnými dorty od Suki a originálními nápady na rozlučku se svobodou. Taková double svatba dvou hlavních hrdinek by byla úplně nejlepší!

3. Paul Anka

Pes, který miluje cukr a dokud si ho nedáte na nohy, aby ho mohl olízat tak se s vámi odmítá seznámit? To je prostě boží! Jaké další ultra rozkošné psí kusy vyvede?

4. Luke a Lorelai

Už od začátku bylo jasné, že jsou pro sebe jako stvoření. Ona, závislá na kafi. On, vlastník bistra, kde dělají to nejlepší kafe v celém Stars Hollow. Zajímá nás, jak se jejich vztah bude dále vyvíjet a také jaké nové barvy budou mít kostky na jeho košilích.  

5. Proměna April

O Lukově nalezené dceři všichni říkali, jak je krásná. Bohužel to ale za její šílenou helmou, brýlemi a kadeřemi nebylo vidět. Herečka opravdu krásná je a my se těšíme, až ji v seriálu uvidíme jako dospělou. 

6. Kirk

Protože každá jeho scéna je prostě boží!

7. Pořádná dávka sarkasmu

Ať už z úst Lorelai nebo mistra cynismu Michela, naše pravidelná dávka sarkastických komentářů nám za ta léta bez Gilmorek vážně chyběla.

8. Lane a paní Kimová

Na věrnou kamarádku Lane jednoduše nedáme dopustit a nemůžeme se dočkat, jak se bude její život vyvíjet. A paní Kimová? Bez ní by prostě Gilmorky nebyly Gilmorky!

 

9. Další dialogy mezi matkou a dcerou

Život je krátký, mluvte rychle. Jejich neuvěřitelně vtipná a okamžitá výměna myšlenek nám opravdu scházela. Tady máme jednu na závěr a další už chceme slyšet přímo z úst hereček v novém pokračování.

Rory: Nemůžeš chodit s Lukem.

Lorelai: O chození s Lukem jsme nemluvila.

Rory: Protože kdyby ses s ním rozešla, nemohly bychom tam přijít na jídlo….

Lorelai: Opakuji, že o chození s Lukem jsem nemluvila.

Rory: Choď radši s Alem, jeho jídlo smrdí

Lorelai: To se holka mýlíš. Alovo jídlo nesmrdí, to Al.

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama