Ben Cristovao vydává nové EP Kontakt. Poslechnout si ho můžete zdarma třeba v Brně na náměstí!

To by nebyl Ben, aby nevymyslel něco úplně nového!
12379

Ben Cristovao představil novinářům a vybraným fanouškům svoje nové EP Kontakt. Digitální release alba je v plánu 28. 6. a bude doplněn o šestý, bonusový, track.

Pokud jste však nedočkaví a máte rádi netradiční zážitky, rozhodně čtěte dál! Pět písní je k poslechu na speciálních monolitech už nyní exkluzivně v pražském Footshopu Holešovice, v showroomu Alza Holešovice a od pondělí také na náměstích v Brně a Českých Budějovicích!

Monolity jsou ode dneška, 21. června, umístěny v prostoru pražské prodejny Footshop v Tusarově ulici a showroomu Alza v Holešovicích, a od 24. června na náměstích v Brně a Českých Budějovicích.

Cesta k poslechu je jednoduchá - stačí zapojit sluchátka do monolitu a vybrat si písničku, nebo si ve svém telefonu otevřít stránku kontakt.championship.cz a potvrdit polohu v blízkosti monolitu, následně se zobrazí stránka s tracklistem EP k poslechu.

Release tour k novému albu v netradiční formě proběhne 27. 6. v Brně v areálu Vaňkovky a o den později 28. 6. na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích. V obou městech od 19 hodin. Na koncertech nebudou chybět ani známé hity z Benovy tvorby a limitovaný merch, který byl vytvořen speciálně k novému EP. Oba koncerty jsou zdarma.