Bloges Flower Market | Oživte si šatník kousky známých českých blogerek!

22. dubna ve Vnitrobloku!
11319

Své letní kousky k prodeji donese samozřejmě TRIO BLOGES ROBES Nikol MoravcováMichaela Štoudková & Kristyna Poliček. Chybět nebudou ale ani Dominika PokludováDominika LukášováKarol KaJana JanataMariana PrachařováVeronika FrankovaJana BondBoBoVibeAlexandra SedláčkováWorld needs BlondesŠarlota Frantinová & Atelier Flannel!

A rozhodně se nebojte vzít s sebou svou drahou polovičku. Možnost nakupovat budou mít i pánové. Část svého šatníku přinesou Michal Zapoměl nebo Pavel Kortan & Jarek Adrian Brand.

A na co dalšího se můžete těšit?

Už z názvu akce je vám určitě jasné, že to bude nádherně rozkvetlá událost. O výzdobu se postará květinářství Papavera - květinářstvíDreamy.be a celé to doplní naše oblíbená Svítící písmena!

Kromě výzdoby pro vás bude již tradičně připraven welcome drink a velká spousta stánků  výjimečnými věcmi. A na co se nejvíce těšíme my?

Rozhodně si nenecháme ujít okouknutí paruk MYWINGS, prádla Michaela Dúcká a plavek Michaela Swimwear, Zahrady na niti, šperků LUCKY TEAM a originálních dárků MADDERA DESIGN.

Kromě toho zkusíme nevynechat ani přednášku o tom, jak se správně starat o pleť, od nově otevřeného studia Juice Me Baby Praha a BEAUTY KOUTEK, kde se o všechny postrará TONI & GUY Products & Pinzari Brow Labs & Rowenta. Budou se tu totiž líčit flitrové rty, které musíte zase po nějaké době vyzkoušet!

Více se můžete dozvědět na FB údálosti marketu - přímo zde!

Foto: Anna Koniaeva