Reklama

Chill out zóna, cool auto a fresh drinky osvěžily Majáles

Pojďme se společně podívat, jak to vypadalo letos na Majálesu!
12358

Letošní Majáles začal 27. dubna v Praze, pokračoval 4. května v Brně a končil 10. května v Hradci Králové. Předvedly se na nich hvězdy české hudební scény jako například Marek Ztracený, Ben Cristovao, nebo kapely Kryštof, Jelen či UDG. Byli jste u toho? A jak jste si festival užili?

Pokud jste neminuli chill out zónu oficiálního partnera Majálesu, obuvnické značky CCC, mohli jste svůj zážitek povýšit ještě o level výš. 

Tento barevný ostrůvek klidu v rozbouřených hudebních vodách se objevil na všech Majálesech a celkem poskytl místo pro odpočinek a zábavu mnoha tisícům lidí. Panovala zde tak příjemná atmosféra, že jsme v ní strávily značnou část našeho pobytu na Majáles a zapůsobila na nás natolik, že jsme se rozhodly přiblížit vám ji v naší reportáži.

Chill out zóna byla totiž plná módy, zábavy a neobvyklých drinků. Třešničkou na dortu byla soutěž o zapůjčení vozu Peugeot 108 na celé léto.

Boty značky CCC patrně znáte, ostatně na českém trhu už jsou pěkných pár let. V chill out zóně, kterou značka CCC na Majáles vybudovala, byly k vidění nové značky a svěží šik kolekce pro jaro a léto 2019. Na průvodní motiv této kolekce navázal graffiti workshop s artistou Sandrem. Zde se sprejovalo na stěnu a také si tu návštěvníci vyráběli stylové tašky s vlastním graffiti motivem, což jsme také vyzkoušely. Po ochutnávce originálních koktejlů přišla na řadu soutěž o prázdniny s Peugeotem 108.

Tento model francouzské značky zapadl do mladistvého looku celé chill out zóny jako ulitý. Má roztomilý, originální, ale zároveň vkusný design. Vtipným doplňkem je stahovací plátěná střecha, s ní je jízda doslova „cool“. Interiér auta, který vás za normálních okolností zahrne množstvím moderních technologií a krásných barevných materiálů, byl tentokrát zaplněný stovkami párů bot. Pro výhru soutěže o Peugeot 108 na tři měsíce bylo totiž třeba co nejpřesněji odhadnout, kolik kusů obuvi se do malého Peugeotu vejde. Z tisícovky soutěžících, kteří se o to pokusili, hodně střílelo vedle. Důvodem bylo zřejmě to, že přestože je auto zvenku příjemně kompaktní, což byste ocenili hlavně při parkování ve městě, v interiéru je překvapivě hodně místa. Nejlepší tip se nakonec povedl soutěžící Evě Bischofové. Odhadla to na 220, což byla trefa do černého. Když si ho 31. května v Galerii Harfa přebírala, zářila štěstím. Zřejmě proto, že ji čeká ji léto s větrem ve vlasech.

Letošní Majáles je za námi. Pokud jste měli to štěstí a byli jste jedním z téměř stovky tisíc návštěvníků Majáles 2019, připomeňte si ho našimi fotkami. Pokud jste letošní studentské oslavy jara nestihli, přijďte příští rok, určitě budou neméně atraktivní, jako byly letos.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama