Reklama

Festivalová sezóna ve zpětném zrcátku

Doba fesťáků už je takřka za námi. Ta letošní byla mimořádně bohatá a zahrnovala stovky hudebních událostí.
12553

Začala studentskými majálesy, pokračovala klasickými prázdninovými openairy, přes beerfesty až po vinobraní. I doba trvání byla různá: denní, víkendová i vícedenní. Různorodé byly i hudební žánry a hlavně místa. Snad žádný kraj České republiky nebyl letos o festivalové reje ochuzen. Milovníci fesťáků tak cestovali do různých koutů země. Někteří doslova kočovali z jedné akce na druhou, jiní pečlivě vyzobávali ty nejzajímavější eventy. Každopádně však překonávali spousty kilometrů, aby se na svoje oblíbené kapely a interprety zajeli podívat. Někdo vlakem, někdo busem a ti šťastnější autem. Málokdo si ovšem užil festivalové léto tak skvěle jako Eva Bischofová s Peugeotem 108.

Eva miluje muziku a open-air akce. Nemohla proto chybět ani v květnu na letošním Majálesu. A dobře udělala, protože právě na Majálesu v Hradci Králové Eva vyhrála auto na celé letní prázdniny. Konkrétně se jednalo o malý městský Peugeot 108 s příjemně „ulítlým“ designem a bohatou výbavou. Jako jeho největší plus se ale nakonec ukázala plátěná stahovací střecha, která ho pozvedla do kategorie „TO CHCI!“. Aby Eva tohoto prázdninového společníka vyhrála, musela porazit v soutěži pořádané značkou CCC dalších tisíc soutěžících a uhodnout, kolik je v malém Peugeotu naskládaných kusů bot. Trefila přesný počet, tedy 220. I když nutno říci, že na to měla dva pokusy – v Hradci a Praze. Vydala se totiž hned na dva Majálesy, a tím teprve její festivalové období začalo! Za léto totiž se svojí výhrou, tedy s Peugeotem 108, objela podobných akcí několik.

„Bylo to super léto. Miluju fesťáky a letos jsem si je užila snad nejvíc. S Peugeotem jsme procestovali republiku křížem krážem. Využívali jsme často sundávací střechu, což bylo úplně perfektní. Dcera z toho byla úplně nadšená. Pro mě by to bylo úplně ideální auto i do města. Výborně se s ním parkuje a nemáte-li nějak velkou rodinu, prostor uvnitř vozu úplně stačí. Určitě bych ho brala. Líbí se mi na něm úplně všechno, kromě toho, že už ho musím vrátit,“ svěřila se Eva Bischofová, když se po zdařilém létě s Peugeotem loučila.

Letošní festivalová sezóna tedy až na pár posledních dozvuků končí, můžete se ale těšit na tu příští. Jak by se vám líbilo léto 2020 se stylovým Peugeotem na celé prázdniny? Sledujte Instagram CCC a nenechte si příští výhru uniknout. Mezitím si můžete připomenout festivalovou atmosféru našimi fotkami.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama