Reklama

Jessie J v Praze! Poslechněte si její 3 top songy

Už pozítří vystoupí britská zpěvačka ve Foru Karlín
Reklama
12235

Jessie J zažila tak vřelé přijetí na festivalu Colours of Ostrava, že se po krátké době vrací zpět do Česka. Osobitá interpretka a skladatelka se proslavila svými písněmi, které často vyjadřují nesouhlas s povrchními a materiálními hodnotami dnešní doby nebo šikanou, ale i eneregickými tanečními hity.

Čeští fanoušci se můžou těšit nejen na její největší pecky, mezí než patří například Price Tag, Bang Bang nebo Domino, ale v rámci úterní show zazní i novinky z alba R.O.S.E (zkratka Realisations, Obsessions, Sex, and Empowerment). Jessie J je doma v popu, soulu, R&B, eletropopu a hip hopu,takže půjde určitě o nabitou podívanou.

Tato pozitivní Britka si ovšem nezískala obdiv jen díky své hudbě. Jako hvězda globálního formátu se samozřejmě věnuje charitativním činnostem, ale nezůstává u vypisování tučných šeků. Jessie J například před pár lety podpořila organizaci Comic Relief v boji proti chudobě a sociální nerovnosti tak, že si v přímém dobročinném televizním vysílání oholila své dlouhé vlasy. Svůj úmysl oznámila s předstihem, aby pořadu zajistila větší sledovanost, a tím pádem i více finančních darů. To se pravděpodobně podařilo, protože na konto charity přistálo více jak 22 miliard českých korun.

Pokud chcete Jessie J vidět naživo (a třeba potkat i jejího současného přítele Channinga Tatuma), máte ještě šanci. Pár volných vstupenek na koncert, který se koná 23. dubna, seženete v sítích GoOut, Ticketportal a Ticketmaster za 890 - 1 690 Kč.

Jessie J - Domino

Jessie J - Domino

Jessie J – Bang Bang

Jessie J, Ariana Grande, Nicki Minaj - Bang Bang ft. Ariana Grande, Nicki Minaj

Jessie J – Price Tag

Jessie J - Price Tag ft. B.o.B

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama