Reklama

Již zítra odstartuje desátá řada StarDance! Komu budete fandit?

V sobotu 12. října od 20:00 hodin odstartuje jubilejní desátá řada StarDance. Poprvé v české historii v pořadu vystoupí youtuber, spisovatelka i rybář!
Reklama
12609

V letošní řadě show StarDance se můžeme těšit na tradiční klání českých osobností z různých oborů. Hereckými hvězdami jsou Veronika Khek Kubařová, Miroslav Hanuš a Matouš Ruml. Zpěváky zastoupí Tonya Graves a Xindl X. Poprvé zatančí zástupce youtuberů Kovy, spisovatelka Radka Třeštíková a světoznámý rybář Jakub Vágner. Barvy České televize bude hájit moderátorka Nora Fridrichová

Tyto hvězdy doplní zcela nová desítka profesionálních tanečníků. K vidění tak budou nejen neokoukané tváře, ale i nový přístup k choreografiím a celkovému uchopení svých čísel.

Na casting jsme pozvali zhruba padesát zájemců a konečný výběr má na svědomí celý tým, protože každý z nás na ně pohlíží z jiného úhlu. To, že byli všichni špičkoví po taneční stránce, bylo jasné, ale rozhodly především osobitost, charisma a schopnost komunikace,“ komentuje výběr profesionálů odborný poradce Jan Onder. 

Prohlédněte si fotografie tanečních párů, které se již v sobotu 12. října ve 20:00 poprvné vykročí na taneční parket.

 
 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama