Keira Knightely jako Colette | Trailer ke skandálnímu příběhu je tu!

Colette je příběh ženy, která se nebála pokládat otázky ohledně společenských mravů, sexuality, rovnosti pohlaví a zasadila se o velké změny ve společnosti.
11786

Mladinká Sidonie-Gabrielle Colette se zamiluje do o 15 let staršího, charismatického pařížského literáta Willyho. Poté, co se vezmou, je Colette z klidného venkovského prostředí katapultována do světa zářivých pařížských salónů a opojných večírků francouzské smetánky.  Colette se přizpůsobuje novému životu, noří se do bohémského světa svého manžela.

Inspirativní prostředí v ní probouzí kreativitu a spisovatelský talent. Píše první dílo ze série o Claudine. Willy jí dovolí publikovat pouze, pokud román vyjde pod jeho jménem. Fenomenální úspěch Claudine dělá z Willyho slavného spisovatele a z manželského páru opravdové celebrity. Jenže emancipovaná Colette touží po uznání. Jejich manželství se nejen vlivem Willyho nevěry a Colettina vzrůstajícího zájmu o ženy začíná hroutit.

Willy se však své talentované ženy za žádnou cenu nehodlá vzdát…

Také už se nemůžete dočkat, až film, ve kterém si zahráli hlavní roli na Oscara dvakrát nominovaná Keira Knightely a na Zlatý Globus dvakrát nominovaný Dominic West, uvidíte? Bioscop ho uvede do kin od 28.února 2019.