Konference Dream BIG: Protože žádný sen není moc velký

Programovat pro americký Google? Nebo přednášet v OSN? Nene, raději studovat Oxford! Přijďte se přesvědčit na listopadové konferenci Dream Big, že i ty nejvyšší cíle máte na dosah ruky a dokážete si je splnit. Záleží jen na vás! Svůj život máme ve svých rukou jen a jen vy!
10825

Každý měsíc najdete v magazínu Marie Claire část věnovanou kariéře @Work, která představuje ty nejúspěšnější ženy z oboru a přináší spoustu rad, jak být spokojená se svým životem a to nejen v práci ale i mimo ni. Sebevědomí, odvaha vystoupit ze své komfortní zony, chuť vzdělávat se a pracovat na sobě - to jsou hlavní témata z kterých vychází i každoroční konference pro ženy v byznysu, která kromě přednášek od top odborníků přináší i atmosféru sdílení v krásném prostředí, kde to energií jen vibruje.

Letos poprvé si podobnou akci budou moci užít i mladší ročníky, které si teprve vybírají, co by rády v budoucnosti studovaly, nebo přemýšlejí o tom, jaká je jejich práce snů. Vysněte si svůj dream life přesně podle vašich představ a nebojte se ho začít realizovat.

KDY: úterý 21. listopadu 2017

KDE: v pražském klubu SaSaZu (Bubenské nábřeží 306, Praha 7)

Přijďte si užít den plný inspirace, setkání se zajímavými lidmi, zábavy a pozitivní energie na první konferenci Marie Claire pro novou generaci úspěšných žen. Naučte se ovládat sociální sítě díky radám úspěšných blogerek a staňte se tak on-line královnu. Vyzkoušejte si programování spolu s Czechitas a získejte pořádnou dávku sebevědomí a stylu.

Jako bonus si užijete spoustu rozmazlování a hýčkání, které se bude týkat především luxusní kosmetiky a exkluzivní módy. Těšit se můžete na líčení od profesionálních make-up artistů, poradenství jak vytvořit správný business look, tipy na snadné účesy do práce a mnoho dalšího... 

Na konci konference vás bude čekat závěrečný koktejl, který si vychutnáte společně s řečníky a organizátory této unikátní akce. A také goodie bag, kterou dostanete při odchodu.

Pro více informací o vystupujících řečnících a pro koupi vstupenek navštivte: marieclairekonference.cz nebo sledujte Marie Claire na Facebooku.

CENA VSTUPENKY

Early bird ticket stojí 950 Kč.