Reklama

Lady Gaga dnes vydává dlouhoočekávané album!

Deska Chromatica nabízí držitelku Oscara i spolu s Eltonem Johnem...
Reklama
12999

Snad nejočekávanější album posledních měsíců konečně spatřilo svět. Výjimečná zpěvačka Lady Gaga, držitelka Oscara, Zlatého glóbu a Grammy, která zatím prodala více než 35 milionů alb a připsala si již více než 32 miliard streamů je již v prodeji a připisuje si další miliony views. Na desce, jejíž název je Chromatica, najdete mimo geniální Gagy jména jako Ariana Grande, Elton John nebo Blackpink. 

Kvůli celosvětové situaci se původní termín vydání alba stále odkládal, ale nyní nastal jeho čas. Nejočekávanější album posledních měsíců je venku. Chromaticu avizoval poslední vydaný singl s videoklipem Rain On Me, jímž Lady Gaga odhalila spolupráci s Arianou Grande. 

Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me (Official Music Video)

Album odstartovala píseň Stupid Love, která od svého vydání nasbírala už 300 milionů streamů a debutovala na prvním místě v iTunes v 58 zemích světa. Videoklip rychle vystoupal na číslo jedna v trendech a získal už 70 milionů views.

Chromatica bude k dispozici v různých fyzických formátech včetně vinylů, a to v různých barvách. Mimo to uvedla Lady Gaga spolu s albem i nový merch.

Autorčino již šesté studiové album Chromatica lze koupit zde.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama