Máte velké sny? Konference Dream Big vám pomůže je zrealizovat

Zorka Hejdová, Tereza in Oslo, Taťána Gregor Brzobohatá nebo třeba Kovy, to jsou osobnosti, se kterými se můžete osobně potkat díky Marie Claire konferenci Dream Big.
11839
Jaké to je, když vám jedna instagramová fotka převrátí život naruby? Kudy vede cesta do kalifornského Google? A jak zvládnout nejen sladká vítězství, ale i hořké pády? Jestli vás zajímají odpovědi na tyto otázky, pak je konference Dream Big určená právě pro vás a nesmíte 12. listopadu chybět v pražském SaSazu.
 
Právě tam se osobně potkáte s lidmi, kteří dokázali svět zaujmout a měnit zároveň. Žijte si své sny, říká Tereza in Oslo, která dokázala svou popularitu bloggerky proměnit v úspěšné podnikání. Ještě před tím, než youtuber a influencer Kovy získal zásah 1,4 milionů lidí, byl jen klukem z maloměsta. Teď je jednou z nejvlivnějších osobností českého internetu. Táňa Gregor Brzobohatá je jednou z nejkrásnějších žen planety, ale přesto zůstává nohama pevně na zemi. Designérka Alex St. Monhart vytváří batohy mířící z Česka do celého světa. Česko-slovenská vývojářka Petra Cross uspěla v americkém Google. Svým životem ukazuje, že i sny, které se zdají být nereálné, se mohou stát skutečností. 
 
Přijďte si poslechnout příběhy těchto a dalších osobností. Marc Campman, mezinárodní specialista na online marketing a sociální sítě, vám prozradí, jak zvládnout úspěšnou osobní i profesní prezentaci na sociálních sítích. Sietse Bakker, který se podílí na soutěži Eurovision Song Contest, ukáže, v čem se skrývá kouzlo budoucích hvězd a jak sama sebe představit v tom nejlepším světle.