Mercedes-­Benz Prague Fashion Week: Objevte skvělé akce pro veřejnost!

Nemáte na MBPFW vstupenku? Nezoufejte!
10022

Letos je kromě módních přehlídek v pražské Kotvě připraven i velmi pestrý doprovodný program pro veřejnost a kolemjdoucí. 

Tramvaj plná módy

Už zítra, 17. března odpoledne, bude Prahou projíždět tramvaj, ve které si budete moci zakoupit skvosty ze skříní českých i slovenských módních ikon. Jízdné je zdarma a výtěžek z akce půjde na dobrou věc. Přesný jízdní řád najdete na www.mbpfw.com.

O víkendu ožije Vnitroblock

Právě tam se totiž v sobotu a v neděli koná veletrh udržitelné módy Sustainable Fashion Day, během kterého budete mít jedinečnou možnost zúčastnit se skvělých seminářů, diskuzí, zhlédnout zajímavé dokumenty nebo třeba vyměnit své nenošené oblečení za nenošené oblečení někoho jiného. Více informací najdete na www.sustainablefashionday.cz.

Re­‐See Showroom supported by Nespresso & Elle

Další akce se koná i ve čtvrtek 23. března, kdy si ve 3. patře pražské Kotvy budete moct prohlédnout všechny kolekce, které byly k vidění na předešlých módních přehlídkách. A nejen to. Na tomto eventu budou přítomni i samotní designéři, takže pokud se budete chtít seznámit nebo se na cokoliv zeptat, budete mít možnost!

Footshop a LAFORMELA

Tak přesně tuto zajímavou kolaboraci s názvem PLACE FOR SPACE si můžete omrknout hned po tom, co si prohlédnete celé kolekce v Kotvě, tedy ve čtvrtek 23. března od 19:00 ve Footshopu, Bubenská 1. 

sledujte nás na instagramu