Reklama

Musíte navštívit: Přijďte se nakopnout inspirací na O2 Ynspirology CON

Vyzkoušejte něco nového!
Reklama
9073

V září Praha zažije unikátní festival inspirace s názvem O2 Ynspirology CONBěhem celodenního programu se představí více než 30 nejinspirativnějších youtuberů, umělců, muzikantů, sportovců a osobností česko-slovenského onlinu. Před nákupním centrem METROPOLE Zličín vyroste městečko postavené z lodních kontejnerů, které pojme až 5 tisíc hostů.

Těm festival nabídne interaktivní zapojení do různorodých aktivit i osobní setkání s mnoha osobnostmi. Návštěvníci tak budou moci festival zažít skutečně na vlastní kůži.

Organizátoři slibují největší “virtual reality” hernu v České republice, grafické a graffiti workshopy, sportovní workshopy jako například školu parkouru či koncerty PSH, Republic of Two, Lake Malawi, Logic, VR Nobody a mnoho dalšího.

 Youtuberskou scénu pak bude zastupovat tuzemská špička jako HouseBox, Johny Machette, Zachy, MadBros nebo Anna Šulc. 

Slovo Ynspirology svým Y na začátku naznačuje, že projekt směřuje vstříc generaci Y, tedy lidem narozeným mezi roky 1986 a 2000. Projekt je nejnovějším dílem týmu Yemiho A.D., který na stejnojmenném Youtube kanále již tři měsíce vysílá seriál, v němž se společně se svou crew vypravuje do nejrůznějších koutů světa hledat inspiraci, bavit se i pracovat. Každý z nás se někdy dostane do situace, kdy mu schází inspirace. Ta většinou přichází od lidí z jiných světů, než ve kterých zrovna jsme. Nové věci vznikají spojením různorodosti,” vysvětluje Yemi. “Připravili jsme proto O2 Ynspirology CON, který by měl být takovým středobodem inspirace ve městě. Mohlo by se zdát, že akcí, na kterých se můžete setkat s různými online celebritami je dnes víc než dost, ale O2 Ynspirology CON je z podstaty jiný. Osobnosti jsme nevybírali podle počtu lajků, ale podle toho, jak kreativní jsou a jakou inspirací mohou být pro ostatní,“ doplňuje Yemi. 

Součástí programu bude i předávání cen pro nejinspirativnější on-line tvůrce do 30-ti let v ženské i mužské kategorii a stejně tak cena pro tým či komunitu, která podobně výrazným a kreativním způsobem ovlivňuje dění kolem sebe. O2 Ynspirology CON přesně zapadá do koncepce naší značky, protože cílí na mladé lidi, kteří nechtějí jen pasivně sledovat dění okolo sebe, ale mají naopak zájem se zapojit, vyzkoušet nové věci a rozvíjet svůj vlastní potenciál. O2 tomu navíc pomáhá prostřednictvím technologií a služeb, které nabízí,“ vysvětluje Jiří Caudr, marketingový ředitel z O2 Czech Republic. 

Vstupenky na O2 Ynspirology CON jsou v prodeji na portálech GOOUTTICKETPORTAL a také prostřednictvím SMSticket. Cena YNSPY PASSu je 345,-Kč, cena UPGRADE PASSu 789,-Kč. 

Vždy aktuální informace o O2 Ynspirology CON naleznete na ynspirology.cz.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama