Reklama

Nejdivnější love story všech dob? Seznamte se s pasažéry

Holka potká kluka, přeskočí jiskra a je ruka v rukávu...
Reklama
9665

Už jsme toho viděly dost a na love story v životě jsme odbornice stejně jako na ty  ve filmu. Jasně, základní dějová linka je vždy stejná. Potkají se dva lidé, zamilují se a žijí šťastně až do smrti. Chvilku se ale soustřeďme na to, co takovému vrcholu předchází. Jsou ze znepřátelených rodů, jsou ze vzájemně neslučitelných společenských vrstev, jsou z jiných konců světa... Ve zkratce, předtím, než si pohlédnou poprvé tváří v tvář a řeknou ANO, musejí překonat nějakou překážku. 

Ano, právě díky překážce se v prvních 85 minutách filmu ptáte, jestli zůstanou spolu, aby se vám v posledních 5 minutách mohlo vše potvrdit. Tak pokud je to přesně to, co vás na love story baví, dál už snad ni nečtěte. Novinka, která se v kinech objeví už 12. 1. evidentně všechny zákony milostných příběhů boří. Proč? V prapodivných a od světa odtržených prostorách se z "kómatu" probudí mladá perspektivní a sexy žena Jennifer Lawrence. Chvilku na to se na lodi / sklepě / vesmírné stanici probudí muž, charizmatický Chris Pratt. Na jedné z chodeb se potkají, on ji pozve na rande a je to. 

Konec pohádky, žádné drama... No a nebo je to všechno úplně, ale úplně jinak. Ale kdo by si dovolil odhadovat, když má k dispozici zatím jen 2 minuty 28 vteřin k zamyšlení... 

Pasažéři / Passengers (2017) CZ HD trailer

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama