NO FILTER! Celebrity bez retuší v nejžádanějším kalendáři Pirelli pro rok 2017

Letos zvítězila přirozená krása!
9584

Na začátku byl italský výrobce pneumatik uprostřed Velké Británie. I když byl v roce 1964 marketing ještě v plenkách už tehdy si kreativní oddělení Pirelli uvědomilo, že odměnit své zákazníky na Vánoce chce nečím exkůluzivním. (A párem pneumatik navíc určitě ne.) A tak vznikl Pirelli kalendář. Skvost, který každý rok svede dohromady největší hvězdy showbyznysu a nejlepší fotografy současnosti a ve velice limitované edici vyráží do světa. A ano, ani letos by bez něj nebyl konec roku tak nějak úplný.

Očekávaný kalendář Pirelli má letos už potřetí na svědomí fotograf Peter Lindbergh. Nafotil do něj 14 hereček ve zcela jiném světle, než jak je známe z našich obrazovek. Většinou odlíčené, s neskrývanými vráskami a s neupravenými vlasy. Fotograf už měl plné zuby vyretušovaných fotek z obalů magazínů, které mají k realitě hodně daleko.

Atmosféru celého kalendáře, kde se objeví herečky Uma Thurman, Nicole Kidman, Helen Mirren, Jessica Chastain, Penelope Cruz, Rooney Mara, Julianne Moore, Lupita Nyong’o, Charlotte Rampling, Lea Seydoux, Alicia Vikander, Kate Winslet, Robin Wright a Zhang Ziyi, můžete nasát z videa níže.

První snímky, které se dostaly na veřejnost, na vás pak čekají v galeri.

2017 Pirelli Calendar unveiled